Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kuaförüm Sensin yeni Model Burçin Özgün aslen nerelidir, kimdir, instagram hesabı nedir?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kuaförüm Sensin yeni Model Burçin Özgün aslen nerelidir, kimdir, instagram hesabı nedir?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bagimsizgazete.com – Kuaförüm Sensin yeni Model Burçin Özgün aslen nerelidir, kimdir, instagram hesabı nedir? Show Tv ekranında ilgiyle takip edilen Kuaförüm Sensin yarışmasına yeni dahil olan model Burçin Özgün kimdir? Bu hafta Eylem ile Meltem’in modeli Burçin Özgün kaç yaşında, nereli gibi soruların yanıtı haber detayında. İşte detaylar…

Tüm hızıyla devam eden eğlence ve makyaj, stil, saç gibi konularda ustalığını gösteren yarışmacılar Kuaförüm Sensin jüri üyelerinden toplamış olduğu puanlar sonucu hafta finalinde 10 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor. Geçen hafta finalinde yarışmaya veda eden Aslı ile Burcu yerine dahil olan Dilara Çatıkkaş ile eşi Mustafa Çatıkkaş yeni yarışmacılar olurken, Kuaförüm Sensin yeni haftanın modelleri Gamze Uzun, Burçin Özgün, Pınar Özkurteller ve Nilgün Gümüş oldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kuaförüm Sensin Model Burçin Özgün kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Meltem Topçu ile Eylem Kaya ikilisine eşlik edecek olan model Burçin Özgün 26 yaşında. Meslek olarak estetisyenlik yapan Burçin Özgün aslen Zonguldak ilinden. Uzun süre Almanya’da yaşayan Burçin Özgün küçük yaşlardan beri televizyon ekranında boy gösterdi. Bir çok klipte yer alan güzel model Burçin Özgün 3 aydır hayatına İstanbul’da devam ediyor. Eylem ile Meltem çiftine eşlik edecek olan model Burçin Özgün bir hafta boyunca yarışmacıların saç ve makyajını taşıyacak.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap