Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kurtlar Vadisi Darbe Skandalı Unutuldu: Kurtlar Vadisi Vatan Sinemalarda…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kurtlar Vadisi Darbe Skandalı Unutuldu: Kurtlar Vadisi Vatan Sinemalarda…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan darbe girişimi ile ilgili soru işaretlerinden bir tanesi de Pana Film adlı firmanın ‘kurtlarvadisidarbe.com‘ domainini darbeden günler önce alması idi. Söz konusu olay sosyal medyada duyulmuş ve uzun bir aradan sonra savcılık konuyla ilgili dava açmıştı.

HERKESE SALDIRAN YANDAŞLAR SESSİZ KALDI

Yıllarca FETO ile mücadele eden gazetecileri, siyasiler, muhalifler içeri alınırken her türlü hakareti yapan yandaş gazeteler bu konuya sessiz kalmışlardı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Yandaş medya TGRT Haber‘in yaptığı bugünkü haberde ise, Pana Film‘in yaptığı Kurtlar Vadisi Vatan filminin 29 Eylül‘de sinemalarda olacağı duyuruldu.

Yandaş basının genelde haber metini içerisinde aşağılayıcı ve provoke edici bir dil kullandığı görülürken, FETO ile ilişkisi hala ne durumda olduğu bilinmeyen bu ekiple ilgili çok dikkatli bir dil kullandı. Bunun yanı sıra, sevenlerinin merakla beklediği gibi ifadelerle destek amacı güttüğü de görüldü.

Pana Film’in yapımını üstlendiği Kurtlar Vadisi Vatan‘da; Necati Şaşmaz, Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Nezih Işıtan oynuyor.

Kurtlar Vadisi Darbe isim hakkının talebi için başvuruda bulunan Pana Film hakkında takipsizlik kararı verilmişti. 15 Temmuz sözde darbesi ile ilgili olduğu duyurulan filmin buna rağmen neden ‘Kurtlar Vadisi Darbe‘ isminden vazgeçtiği ise halen bilinmiyor.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap