Kuruluş Osman 67. Bölüm Fragmanı İzle ATV Youtube Yeni Fragman 20 Ekim

Kuruluş Osman Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Kuruluş Osman yeni fragman

0

Kuruluş Osman 67. Bölüm Fragmanı İzle Atv Youtube 20 Ekim Yeni Fragman Kuruluş Osman Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Kuruluş Osman yeni fragman Kuruluş Osman 67. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Atv Youtube 20 Ekim Yeni Fragman İzle Kuruluş Osman dizisi son bölüm fragmanı youtube izle Kuruluş Osman yeni fragman Kuruluş Osman 67. Bölüm neler olacak? Kuruluş Osman 67 Bölüm fragmanı son gelecek hafta tanıtım izle Youtube 20 Ekim Yeni Fragman İzle. Kuruluş Osman dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Kuruluş Osman dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Kuruluş Osman 67. Bölüm Fragmanı izle

Kuruluş Osman Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Kuruluş Osman Youtube Kanalı

Kuruluş Osman 66. Bölüm Özeti

Avcı onca tuzak kursa da kurt nice yol bilir!

Kuruluş Osman 65. bölüm

Dizinin 65’inci bölümünde, Bilecik Tekfuru Rogatus Laskaris’e sığınmak üzere bölgeye gelen Papaz Gregor’u ele geçiren Osman Bey hem Bizans birliklerini hem de Gregor’u ele geçirmek isteyen Katalan savaşçılarını alt etti. Papaz Gregor’un kaçışı ile ilgili istihbaratı ele geçirdikten sonra planını yapan Osman Bey, kılık değiştirmiş Cerkutay’ı Papaz Gregor’u karşılamak üzere gönderdi. Kullandığı salla Gregor ve kafilesini alan Cerkutay, kimliğinin açığa çıkmasına mani olamadı. Gregor’un korumaları Cerkutay’ı bağlayıp suya attı.

Pusuya yatan Osman Bey ve alpleri ise Papaz Gregor ve kafilesini uzaktan takip ediyordu. Tekfur Rogatus’un askerleri Gregor’u teslim alacağı sırada Katalan savaşçılar ortaya çıktı ve kafileye saldırdı. Bu kargaşadan faydalanan Osman Bey ve alpleri, salla kaçmaya çalışan Gregor’un peşine düştü. Katalan savaşçılar Papaz Gregor’un salına çıkmışken Osman Bey yetişti ve attığı okla dikkatleri üzerine çekti. Atıyla dört nala giderken suya atlayan Osman Bey, sala ulaştı ve Katalan savaşçılarla kavgaya tutuştu. Osman Bey ve alplerinin mücadelesi su altına taşındı ve nihayetinde düşman etkisiz hale getirildi.

Osman Bey’in “Papaz Gregor. Bundan gayrı Kayı Beyi Ertuğrul Gazi oğlu Osman Bey’in elindesin” sözlerine Gregor “Adını duydum. İsa’nın çocuklarına yaptıkların için bütün Doğu kiliselerinde adına beddualar okuttum Osman Bey!” diye karşılık verdi. Sükunetini bozmayan Osman Bey ise ”Ettiğin duanın karşılığını alacak kadar yaşaman için sana bir fırsat vereceğim. Gayrı tasa etmeyesiniz! Canınız da malınız da bize emanettir.” diyerek güvence verdi.

Kuruluş Osman dizisi Oyuncuları

Kuruluş Osman Oyuncu Kadrosu

Burak Özçivit / Osman
Erkan Avcı / Nikola
Yıldız Çağrı Atiksoy / Malhun Hatun
Özge Törer / Bala Hatun
Emre Basalak / Gündüz
Burak Çelik / Kongar
Ahmet Yenilmez / Demirci Davud
Emin Gürsoy / Kumral Abdal
Yiğit Uçan / Boran
Buse Arslan Akdeniz / Aygül
Çağrı Şensoy/ Cerkutay

Üye Ol Üye Girişi

Son Dakika: Son Yaz Dizisi Final Yapıyor

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm Fragmanı

Baht Oyunu 17. Bölüm Fragmanı

Ada Masalı 17. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 4. Bölüm Fragmanı

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku