Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman? Kuruluş Osman ne zaman başlıyor?

0

Kuruluş Osman bu akşam var mı? Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman? Kuruluş Osman ne zaman başlıyor? Kuruluş Osman 3. sezon ne zaman başlıyor? Merakla beklenilen dizi Kuruluş Osman 6 Ekim Çarşamba günü yeni sezonu ile ATV ekranlarında olacak. Yeni sezonda Kuruluş Osman dizisinde neler var, yakından bakalım:

Kuruluş Osman bu akşam var mı?

Evet, Kuruluş Osman 6 Ekim akşamı yeni sezonun ilk bölümüyle ekranlarda olacak. Kuruluş Osman Youtube Adresi‘nden yeni sezon tanıtımlarını izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman yeni sezon ne zaman?

Kuruluş Osman’ın 3. sezonu bugün yayınlanmaya başlayacak.

Kuruluş Osman 3. Sezon Tanıtımı izle

Daha fazla mesaj

Sadakatsiz 36. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D 27 Ekim Youtube…

Lille Sevilla maç özeti izle Youtube Exxen Lille Sevilla…

Kuruluş Osman Yeni Sezon Oyuncuları

Kuruluş Osman dizisinin üçüncü sezon kadrosunda 16 yeni oyuncu yer alıyor. Kuruluş Osman dizisi 3. sezon oyuncuları şunlar:

Serhat Kılıç, Yıldıray Şahinler, Rüzgar Aksoy, Şeyma Korkmaz, Serdar Kayaokay, Melis Gürhan, Gizem Kala, Can Bartu Arslan, Serhat Parıl, Oğuzhan Karbi, Serdar Akülker, Rıdvan Uludaşdemir, Burak Alp Yenilmez, Recep Çavdar, Yiğit Esen ve Ali Karaağaç.

Kuruluş Osman 3. seozn karakterleri hakkında ne biliyoruz? Ertuğrul Gazi’nin en güvenilir alplerinden olan Turgut Bey, yeni sezonda Kuruluş Osman kadrosunda olacak.

Kuruluş Osman 2. Sezon Finali’nde Ne Oldu?

Osman Bey’in tüm çabasına rağmen Dukas’ın birlikleri ile tekfurların askerleri birleşti ve büyük bir ordu teşekkül etti. Selçuklu Sultanı Mesud da söz verdiği gibi ordusuyla birlikte gelerek Osman Bey ve Türkmen beylerinin alpleriyle birlikte saf tuttu. İki taraf da son hazırlıklarını görüp savaş planlarını yaptıktan sonra ordular karşı karşıya geldi. Osman Bey, savaş meydanında Dukas’ın cezasını keserken, dağılan orduyu toparlayamayan Nikola yaralı olarak kaçmayı başardı.
Osman Bey’in büyük zaferi uç bölgesinde büyük coşkuya sebep olurken, Nikola’nın ajanı Zoe, Malhun Hatun’u zehirlemeyi planladı. Bir süredir davranışlarından şüphelendiği Zoe’yi göz hapsine alan Bala Hatun, son anda oyunu bozdu ve Malhun Hatun’un hayatını kurtarıp haini yakaladı.
Zaferin üzerinden altı ay geçmişken, Osman Bey beklediği müjdeli haberi aldı. Osman Bey, Malhun Hatun’un dünyaya getirdiği oğluna Orhan adını verirken, Osman Bey’e bir evlat müjdesi de Bala Hatun’dan geldi.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku