Lezzetli ve Ferahlatıcı TikTok Yemek Trendleri

0

TikTok’ta hemen hemen her hafta yemek trendleri ortaya çıkıyor ve bu yaz bize sayamayacağımız kadar lezzetli çılgınlıklar yaşattı. Bazıları her mevsime uyarken, diğerleri sadece yaz için burada olacak – ve muhtemelen bu viral trendlerde durum böyle olacak.

 

çırpılmış limonata

Limon suyu, krem ​​şanti ve yoğunlaştırılmış süt ile hazırlanan limonata, 2021 yazının “içeceği” olarak hatırlanacak ve ferahlatıcı tadıyla size Dalgona kahvesini unutturacak.

Karpuz üzerinde hardal

Sevin ya da sevmeyin, karpuz üzerine hardal, yılın belirleyici gıda trendlerinden biri. Bazı insanlar bunun üzerine yemin ederken, diğerleri ateşli bir tutkuyla ondan nefret ediyor, ancak TikTok’taki hemen hemen herkes bu yaz denedi.

kamp ateşi konileri

Kamp ateşi konileri mutlaka bir TikTok trendi değil, ancak bu sosyal medya platformunda her zamankinden daha güçlü hale geliyorlar. Şekerleri oldukça sıkıcı gösteriyorlar ve kesinlikle bir sonraki kamp ateşi partinizde onları yapmayı denemelisiniz.

mısır kaburga

Mısır pirzolası bu yılın başlarında büyük bir popülarite artışı yaşadı, ancak yaz kesinlikle onların mevsimi olacak ve mısır koçanı üzerinde sıkıldığınızda onlara bir şans vermelisiniz.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku