Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

LG G7 ThinQ fiyatı ne kadar, özellikleri neler?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 LG G7 ThinQ fiyatı ne kadar, özellikleri neler?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Güney Koreli teknoloji üreticisi LG, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi modeli LG G7 ThinQ’i tanıtmıştı. Özellikleri ile Android tutkunlarının ilgisini çeken LG G7 ThinQ‘in, etkinlik sırasında fiyatı açıklanmamıştı. Bugün ise LG G7 ThinQ fiyatı ile karşımıza çıktı. LG G7 ThinQ fiyatı ile rakiplerinden geri kalır bir yanı yok gibi görünüyor.

Açıklanan bilgilere göre; LG G7 ThinQ‘in 4 GB RAM / 64 GB depolama birimlisürümü 829 dolar ve 6 GB RAM 128 GB depolama birimli sürümü ise 899dolar fiyat etiketine sahip olacak.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Rakiplerinin karşısına uygun fiyatla çıkmak yerine tavan fiyattan satışa sunmak LG için pek iyi olmayacak gibi görünüyor. Gelin son olarak yüksek fiyatlı LG G7’nin özelliklerine bir göz atalım.

LG G7 ThinQ Fiyatı

LG G7 ThinQ  ÖZELLİKLERİ

LG G7‘de FullVision özellikli 3120×1440 çözünürlüğünde 6.1 inç ekran yer alıyor. Bu ekran Super Bright Display özelliği ile dikkat çekiyor. Super Bright Display sayesinde 1.000 nit parlaklığa ulaşabilen LG G7 ekranının, piyasadaki en iyi mobil ekrana sahip telefon olacağı düşünülüyor.

Gücünü Snapdragon 845‘ten alan LG G7 ThinQ4 GB ve 6 GB RAMseçenekleri ile geliyor.

16 Megapiksel + 16 Megapiksel çift kamera kurulumu ile gelen telefonda, her iki lens de f/1.6 diyafram açıklığına sahip. Rakibi Galaxy S9’a göre daha iyi kamera performansı sunması beklenen LG G7’nin ön bölümünde ise, 8 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alıyor.


Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap