Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

LG K Serisini K530 ve K535 ile Genişletiyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 LG K Serisini K530 ve K535 ile Genişletiyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Güney Koreli teknoloji devi LG, amiral gemisi modeller ile oldukça agresif bir çizgi sergilerken orta segment telefonlarla da ürün gamını genişletmek istiyor. “Beat” adı verilen ürünlerle orta segmentte başarılı olamayacağını anlayan firma CES 2016‘da orta segmentte “K Serisi” ürünlerini tanıtarak rakiplerinin önüne geçmeyi bildi. LG yeni telefonları K530 ve K535 ile ürün gamını genişletirken telefonlarının güçlenmesini sağlıyor.

 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Geçtiğimiz günlerde siz değerli okuyucularımız için LG‘nin Türk Telekom ile ortaklaşa satışa sunduğu K8‘i ve şu anda satışta olan K10 inceledik ve önümüzdeki hafta bu incelemeleri sizlerle paylaşacağız.

 

Gelen bilgilere göre LG, yeni nesil K530 ve K535 ile pazara yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Yeni nesil telefonlar Geekbench benchmark testinde ortaya çıktı ve telefonlar yeni nesil Qualcomm‘un Snapdragon 430 yonga seti ile karşımıza çıkıyor. Bu işlemci 1.2 GHz hızında çalışan ve Cortex-A53 çekirdeklerinden güç alan 8 çekirdekli bir yapı ile karşımıza çıkıyor. Grafik tarafında ise gücünü yeni nesil Adreno 505 GPU‘dan alıyor. K530 ve K535 aynı donanıma sahip ama

K530 ve K535 aynı donanıma da sahip olsa farklı RAM güçlerine sahip. K530‘da 2GB RAM varken, K535‘te 3GB RAM kullanılıyor. Son dönemde orta segment telefonlarda da 3GB RAM gücünü görmeye başladık ki bu oldukça iyi bir gelişim.

LG, yeni telefonları ile sektöre farklı bir soluk getirirken rakipleri bunun karşısında ne yapacak oldukça merak ediyoruz. Yeni nesil orta segment K530 ve K535‘in yaz aylarında satışa sunulacağını da şimdiden müjdeleyelim.

Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

 

KAYNAK : Milliyet

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap