Masterchef Kim Elendi 10 Ekim 2021: Masterchef dün kim elendi? MasterChef’te kim gitti?

10 Ekim Masterchef Kim Elendi? 10 Ekim Eleme gecesi sonuçları: Masterchef'e veda eden isim kim oldu?

0

Masterchef Kim Elendi 10 Ekim 2021: Masterchef dün kim elendi? MasterChef’te kim gitti? Masterchef’te bu hafta kim elendi? Masterchef’te en son kim elendi? MasterChef’te bu akşam kim elendi? 10 Ekim Masterchef Kim Elendi? 10 Ekim Eleme gecesi sonuçları nedir? Dün gece Masterchef büyük bir heyecana sahne oldu. Eleme listesindeki Burcu, Pelin, Tahsin, Azize, Mustafa, Dilara eleme gecesinde tüm maharetlerini sergilediler. Gecenin sonunda kim kaybetti, Masterchef’e veda eden isim kim oldu? Masterchef’te elenen kişi kim?

Masterchef Kim Elendi 10 Ekim

Tv8’in başarılı yarışma programı Masterchef Türkiye dün eleme gecesine sahne oldu. Burcu, Pelin, Tahsin, Azize, Mustafa, Dilara 10 Ekim’deki eleme gecesinde başarılı olmak için yarıştılar. Jüri görevindeki Mehmet, Danilo ve Somer şefler en başarısız ismi seçti ve o kişi yarışmaya veda etti.

MasterChef İnci tarifi: MasterChef İnci nasıl yapılır? İnci yemeği yapılışı 

Masterchef Eleme Potasından Kimler Çıktı?

Yarışma formatı gereği öncelikle ilk yarışmada 3 isim kendini kurtarıyor. Bu geceki yarışmada Burcu, Pelin, Tahsin, Azize, Mustafa, Dilara’nın arasından Burcu, Tahsin ve Pelin elenmekten kurtulmuş oldu.

MasterChef’de Şef Mehmet Yalçınkaya Safanur’u stüdyodan kovdu. 

Masterchef dün kim elendi?

Azize, Mustafa ve Dilara, 2. Eleme oyununda Mehmet Şef tarafından hazırlanan şef tabağına en yakın tabağı çıkarmak için yarıştılar. Azize 1. olurken, Dilara ise 2. oldu. Masterchef’te dün gece elenen yarışmacı Mustafa oldu.

MASTERCHEF MAVİ TAKIM

Hasan (K)
Eren
Sergen
Emre
Mert
Milhan
Ateş
Safanur

MASTERCHEF KIRMIZI TAKIM

Mustafa (K)
Tahsin
Araz
Dilara
Azize
Rabia
Pelin
Burcu

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku