MasterChef’de Şef Mehmet Yalçınkaya Safanur’u stüdyodan kovdu.

TV8’de yayınlanan ve çok izlenen yarışma programları arasında yer alan MasterChef 10 Ekim 2021 son bölüm yayınında gergin anlar yaşandı.

0

Çok izlenen yarışma programları arasında yer alan MasterChef’in dün 10 Ekim 2021 tarihli programında stüdyoda gergin dolu dakikalar yaşandı.

İki yarışmacı arasındaki konuşmalar Şef Mehmet Yalçınkaya’yı çok kızdırdı.

Eleme heyecanının yaşandığı yarışmada yarışmacıları balkondan izleyen Safanur ile Pelin arasındaki konuşmalar Şef Mehmet Yalçınkaya’yı oldukça kızdırdı.

 

 

Eleme yarışında Tahsin, Azize, Mustafa, Pelin, Burcu ve Dilara ispir fasulyesiyle yaratıcı ürünler sergileyerek performanslarını sergilediler.

Bu sırada balkonda aralarında konuşan Safanur ile Pelin arasındaki diyalog dikkat çekti. Safanur, Pelin’e tavsiyede bulunarak “Poke top olmuyor mu?” diyerek tarifte bulundu.

 

“Size karışmayın dedik”

O anları gören ve duyan Şef Mehmet Yalçınkaya çok sinirlendi. Mehmet Yalçınkaya, Safanur’a “Seni gönderiyorum. Size ‘Karışmayın’ dedik. Ama oradan tarif gönderiyorsun. Seni kulise alabilir miyim?” dedi.

Mehmet Şef’in stüdyodan çıkardığı Safanur ise özür dileyerek gitti.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku