Masumlar Apartmanı 42. Bölüm Fragmanı İzle Trt 1 Youtube 12 Ekim Yeni Fragman

0

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Trt 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın son fragmanı Youtube ne zaman yayınlanacak? Masumlar Apartmanı 42. bölüm neler olacak? Masumlar Apartmanı 42. bölüm fragmanı  izle Youtube 12 Ekim Yeni Fragman İzle. Masumlar Apartmanı dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Masumlar Apartmanı dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Son Dakika: Son Yaz Dizisi Final Yapıyor

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm Fragmanı izle

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. 42. Bölüm 12 Ekim Salı günü yayınlanacak. Masumlar Apartmanı Youtube Kanalı

Masumlar Apartmanı 41. Bölüm Özeti

Aile, Han’ın eve dönüşünün mutluluğunu yaşarken Gülben ve Esat’ın evlilik kararıyla tatlı bir telaş başlar. Hikmet, en kısa sürede Esat’ın ailesini alıp usulüne uygun şekilde Gülben’i istemeye gelmeleri konusunda diretir. Safiye hem eve yabancıların girecek olmasının stresini yaşar hem de o kadar kısa sürede evi nasıl hazırlayacaklarının derdine düşer.

Rüya ise Han’la karşılaştıklarında Anıl’ın ona her şeyi anlattığından emin olur ve o umutsuzlukla Han’a önemli bir itirafta bulunur. Han’ın, Rüya ve annesinin konuşmalarına tanık olmasıyla öğrendikleri ise Rüya’ya bakışını değiştirir.

Sonunda isteme günü gelir çatar. Gülben, o akşamı kazasız belasız atlatabilmek için hiç olmayacak bir plan yapar ancak bu plan onu daha da zora sokacaktır.

Masumlar Apartmanı 40. Bölüm Özeti

Kardeşler, babalarını kaybetme korkusuyla sarsılırken bir yandan da Han’a ulaşamamanın çaresizliği içinde boğulurlar. Gülben ve Neriman hastanede endişeli bekleyişlerini sürdürürken evdeki Safiye’ye destek hiç beklemediği birinden gelir. Sonunda Han’a haber ulaşır ancak Han yine kendisinden beklenen tepkiyi vermez. Neriman’ın okula kayıt yaptırmadığını bilen Rüya bu konuda da ipleri eline alır. Bir yandan da Han ve Anıl’a kendini kabul ettirmek için her yolu denemeye devam eder. Safiye başındaki sorunlarla ve korkularıyla boğuşurken gelen bir telefonla yeniden ayağa kalkar. Han’ın, bütün olanlardan sonra artık onları yalnız bırakmaya dayanamayıp döneceğine dair umudunu koruyan Gülben, onunla konuşmaya gittiğinde gerçeklerle yüzleşir ve radikal bir adım atar. Eve döndüğündeyse onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Masumlar Apartmanı Dizisi

Masumlar Apartmanı dizisi karakterleri:
Birkan Sokullu / HAN
Ezgi Mola / SAFİYE
Merve Dizdar / GÜLBEN
Alper Saldıran / UYGAR
Metin Çoşkun / HİKMET
Esra Ruşan / ESRA
Atilla Şendil / MEMDUH
Emir Özden / EGE
Uğur Uzunel / ESAT
Gizem Katmer / NERİMAN

“Masumlar Apartmanı”, her salı saat 20.00’de TRT ekranlarında yayınlanıyor.

Son Dakika: Son Yaz Dizisi Final Yapıyor

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku