Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D Youtube Tanıtım Yeni Fragman

0

Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Fragmanı Ceylan’ı kim oynayacak? Tanıtım Yayınlandı mı? Kanal D’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’n son fragmanı Youtube ne zaman yayınlanacak? Masumlar Apartmanı 43. bölüm neler olacak? Masumlar Apartmanı 43. bölüm fragmanı izle Youtube 19 Ekim Yeni Fragman İzle. Masumlar Apartmanı dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Masumlar Apartmanı dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Fragmanı İzle

 

 

Masumlar Apartmanı Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Masumlar Apartmanı Youtube Kanalı

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm özeti

İsteme sırasında yaşanan hadisenin ardından Gülben utanç ve ümitsizlik içinde kıvranır. Teselliyi ise kendi gibi anormal gördüğü tek kişide bulur. Safiye, bir yandan Gülben’le ilgilenmeye çalışırken bir yandan da Naci’nin dönüşünün sevincini yaşar. Bu sevinç, beraberinde korkuyu da getirir. İyileşmek bir kenara, Safiye’nin daha da kötülediğini görünce Naci ne yapacaktır? Naci’ninse bambaşka bir planı vardır.

Masumlar Apartmanı 41. Bölüm özeti

Kendi yasını unutup ailesini toparlama derdine düşen Han, Safiye’ye gelen bir haberle sarsılır. Rüya ise Han’la ilgili yeni öğrendiği bir bilginin peşine düşer. Esat yaşananlardan dolayı şaşkın ve ne düşüneceğini bilemez haldedir. Gülben, tamamen ümidini kaybetmişken Esat onu bir kez daha şaşırtır.

Aile, Han’ın eve dönüşünün mutluluğunu yaşarken Gülben ve Esat’ın evlilik kararıyla tatlı bir  telaş başlar. Hikmet, en kısa sürede Esat’ın ailesini alıp usulüne uygun şekilde Gülben’i istemeye gelmeleri konusunda diretir. Safiye hem eve yabancıların girecek olmasının stresini yaşar hem de o kadar kısa sürede evi nasıl hazırlayacaklarının derdine düşer. Rüya ise Han’la karşılaştıklarında Anıl’ın ona her şeyi anlattığından emin olur ve o umutsuzlukla Han’a önemli bir itirafta bulunur.

Han’ın, Rüya ve annesinin konuşmalarına tanık olmasıyla öğrendikleri ise Rüya’ya bakışını değiştirir. Sonunda isteme günü gelir çatar. Gülben, o akşamı kazasız belasız atlatabilmek için hiç olmayacak bir plan yapar ancak bu plan onu daha da zora sokacaktır.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku