Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Mehmet Ekici: “Borcumu ödemek istiyorum”

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Mehmet Ekici: “Borcumu ödemek istiyorum”
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
İlgili Haberler

Mehmet Ekici: “Borcumu ödemek istiyorum”

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Derbide karşılaşacak golcülerin ortak özelliği; Kazandırmak

Fenerbahçe – Galatasaray derbisinde beraberlik ön plana çıkıyor

Hasan Ali Kaldırım: “Formayı verin, mahcup etmem!”

Fenerbahçe’de kilit isim Isla; “Benim korkum yok”

Tanju Çolak: “Ersun Yanal dar aÄŸacında”

Hikmet Karaman: “Tolga CiÄŸerci, Henderson gibi oynamalı”

BeÅŸiktaÅŸ’ta Atiba’dan Sosa’ya kelepçe!

Saffet Sancaklı’dan uyarı: “TuzaÄŸa düşmeyelim”

Ersun Yanal, Vedat Muriqi çözümünü buldu!

Deniz Türüç: “Mücadelemiz bu hafta da devam edecek”

Fenerbahçe’nin eski baÅŸkanı anıldı

Fenerbahçe’de Galatasaray arasında oynanacak olan derbiden önce Ersun Yanal sahaya süreceği ilk 11 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Cezası nedeniyle Luiz Gustavo’dan yararlanamayacak olan Ersun Yanal, bugün yapılan sabah antrenmanının ardından Mehmet Ekici ile bir görüşme yaptı.

Sezonun ilk yarısında lisansı çıkartılmayan ancak sezonun ikinci yarısında yeniden takıma dönen Mehmet Ekici’nin Galatasaray karşısında forma giymek istemesi ve antrenmanlardaki performansından etkilenen Ersun Yanal, taktik antrenmanda Ekici’yi de as takımda görevlendirdi.

Ersun Yanal ile yaptığı görüşmede Galatasaray derbisinde sahada olmak istediğini ileten Mehmet Ekici, “Kendimi çok hissediyorum, fiziksel olarak da iyi durumdayım! Fenerbahçe taraftarı her zaman benim yanımda oldu, beni destekledi, aynı şekilde yönetimimiz de bana inandığını her fırsatta hissettirdi. Fenerbahçe’ye bir borcum var ve bu borcu 50 bin taraftarımızın önünde Galatasaray’a karşı ödemek istiyorum” dedi.

Mehmet Ekici’yi son taktik antrenmanda ilk 11’de görevlendiren Ersun Yanal, Ekici konusundaki son kararını cumartesi günü yapılacak olan taktik antrenmanının ardından karar verecek.

GÜRCAN BİLGİÇ: Mehmet Ekici gerekli fiziksel seviyesine ulaştı ve çok istekli. Bu kadar yetenekli bir futbolcunun Fenerbahçe’ye katkı sağlaması gerekir ve Ersun Yanal’ın da Galatasaray karşısında da Ekici’yi kullanması olası.

HİKMET KARAMAN: Mehmet Ekici’nin sezonun ilk yarısında lisansı çıkmadı, Bana göre Fenerbahçe’ye katkı sağlayabilecek bir oyuncu. Fiziksel durumunu bilmiyorum ama iyi durumdaysa katkı yapabilir diye düşünüyorum.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap