Mehmet Topal’dan Emre Mor’a Sert Tepki!

0 2

Emre Mor, Terim’den sonra kaptan Mehmet Topal’ın da hışmına uğradı. Tecrübeli yıldız, “Takım arkadaşların adına konuşuyorum. Bu tip olayları bir daha görmek istemiyoruz. Kendine gel. Yaptığın saygısızlık” dedi. (Habertürk)

Son dönemde yaşananların ardından ‘sorun yumağının’ iyice büyüdüğü Milli Takım’da şimdi de Emre Mor krizi patlak verdi.

57d0086067b0a93ed0ee8f2f

Dünya futbolunun yeni yıldız adayı olarak gösterilen 19’luk yetenek, Hırvatistan maçında 84. dakikada oyundan alınırken önce su şişelerini tekmelemiş ardından el kol hareketleri yaparak Fatih Terim’in kararına tepki göstermişti.

Bu davranış sonrası Terim, “Ne yapıyorsun! Bunları görmedim zannetme. Üstünü giyin ve soyunma odasına git” diyerek öğrencisini kulübeden kovmuştu. Soyunma odasında önce Terim’in sert uyarılarından nasibini alan Emre, ardından kaptan Mehmet Topal’ın hışmına uğradı.

Yapıcı bir konuşma yapan Emre Mor’a bir ağabey gibi nasihat veren kaptan Topal, “Kendine gel. Bu yaşananlar hiç hoş değil. Bu tarz fevri davranışlar hem sana hem de bu takıma zarar verir. Bu bir ekip işi ve biz bir takımız. Futbolda bu tip şeyler olur. Gerekirse ben de oyundan çıkarım.”

“Pas alamadığın için kendi takım arkadaşlarından şikayetçi olman da hiç doğru bir davranış değil. Ben tüm takım arkadaşların adına konuşuyorum. Yaptığın davranış hem takıma ve hem de hocana saygısızlık” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku