Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Meka İnternet Hizmetleri

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Web tasarım hizmetlerinin İzmir markası Meka İnternet Hizmetleri Ajans; özel web sitesi tasarımı çizgisiyle modern, yeni nesil web tasarımı eserleri üretir.
 Meka İnternet Hizmetleri
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Mekait, bir firmaya kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü web tasarımlarıyla firmanın tanıtımını İnternet ortamında en iyi ve en çarpıcı şekilde, sitenizi arama motorlarına ekleyerek kolay ulaşım yolu ile yapmayı hedeflemiştir.

Eğer mevcut bir web tasarımınız varsa,
Mevcut webinizin tasarım, içerik ve fonksiyonlarının gözden geçirilmesi, Daha müşteri odaklı ve kullanımı kolay, Kolay anlaşılır / algılanır tarayıcı ve çözünürlükte, Hatasız, etkin ve interaktif hale getirilmesi, İçeriğinin güncel tutulması için, web danışmanlık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İzmir Web tasarımı, bir içeriğin İnternet ortamında verimli ve işlevsel bir şekilde sunulmasıdır.

Bizim için tasarımın başarıya ulaşması;

 • İçeriğin anlaşılır olmasına
 • Ziyaretçilerin sitede aradığı bilgiye kolayca ulaşmasına
 • İçerik ile tasarımın uyumlu olmasına
 • Sitesini tasarladığımız kuruluşun kurum kimliğini yansıtmasına
 • Tasarımın güncellenebilir olmasına
 • Tasarımın gelişmeye açık olmasına

bağlıdır.
Başarı aynı zamanda teknolojiyi takip ederek bu teknolojiyi tasarıma yansıtmaktır. Yani animasyonlar, ses efektleri, video görüntüleri, java, flash vb. uygulamaları da verimli bir şekilde kullanarak görselliği zenginleştirmektir.

Logo Tasarım

Şirketinizi ya da oluşturacağınız markanızı insanların hafızasına kazımak istiyorsanız öncelikle logonuz;

 • Akılda kalıcı olmalı
 • Sade Olmalı
 • Kurumsal ve şirketinizin faliyet alanıyla ilişkili olmalıdır.

Logo Tasarım ın günümüzdeki önemi tartışılmazdır. Bir Şirket Kurum veya Markanın en belirleyici özeliklerinden birtanesi logo tasarımı ve kurumsal bütünlüğüdür. Logo diyip geçmemek lazım. Müşterinize vereceğiniz kartvizitinizden tutunda, tabelanız, faturanız, broşürleriniz, kataloglarınız, web tasarımınız web siteniz kısacası her yerde kulanacağınız reklam tanıtım kampanyalarında en etkin görevi sırtlayacak olan firmanızın kurumsal logosudur.

Logo Tasarım Çalışma Şeklimiz

 1. bölüm: Logo tasarımın ilk adımında gerekli doneler (bilgi ve dökümanlar) alındıktan sonra siz müşterimizin talepleri doğrultusunda 10 tane özgün logo tasarım çalışması 3 (üç) iş gününde hazırlanır.
 2. bölüm: Uygun gördüğünüz logo üzerinde varsa yapılması gereken son değişiklerlerde (renk, font vb) yapılır. Beğendiğiniz logo üzerinde farklı renk kombinasyonlarında ve farklı font seçeneklerinde logo tasarımınızı hazırlatabilirsiniz. Bundan sonra logo teslim süreci başlar.
 3. bölüm: Teslim edilecek logo çalışması, Freehand vektörel olarak, tüm matbaa baskılarınızda ve internet ortamında kullanabileceğiniz tiff-psd 2 farklı formatta CD yazılır (Kargo) veya mail yoluyla size ulaştırılır.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap