Gündem

Meteoroloji’den 4 il için sağanak uyarısı


Gündem

Meteoroloji, Antalya, Burdur, Isparta ve Muğla için kuvvetli sağanak uyarısında bulundu. 4 şehir için kuvvetli sağanak uyarısı geldi. Antalya Bölgesel Tahmin ve Uyarı Merkezi’nden yapılan yazılı açıklamada, bugün bahar mevsimine uygun sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış geçişlerinin öğleden sonra, Isparta, Burdur, Muğla’nın Fethiye ve Seydikemer ilçeleri ile Antalya’nın iç ve batı kesimlerinde (İbradı, Akseki, […]Meteoroloji, Antalya, Burdur, Isparta ve Muğla için kuvvetli sağanak uyarısında bulundu.

4 şehir için kuvvetli sağanak uyarısı geldi.

Antalya Bölgesel Tahmin ve Uyarı Merkezi’nden yapılan yazılı açıklamada, bugün bahar mevsimine uygun sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış geçişlerinin öğleden sonra, Isparta, Burdur, Muğla’nın Fethiye ve Seydikemer ilçeleri ile Antalya’nın iç ve batı kesimlerinde (İbradı, Akseki, Gündoğmuş, Elmalı ve Korkuteli) yer yer kuvvetli olmasının beklediği bildirildi.

Açıklamada, sağanak nedeniyle yaşanabilecek ani sel, lokal su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, kuvvetli rüzgar ve trafikte aksama gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği kaydedildi.