Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Metrobüs yoluna giren vatandaş yardım istemiş

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Metrobüs yoluna giren vatandaş yardım istemiş
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Avcılar Şükrübey’de ‘metrobüsün önüne yatan çıplak adam’ olayından dram çıktı. Habertürk’ten Uzay Kesmen’in haberine göre Avcılar’da E-5 Karayolu kenarında yürürken aniden metrobüs yoluna giren ve ezilmekten son anda kurtulan çıplak adamın madde bağımlısı olduğu, olay sırasında da ‘Vurmayın, beni hastaneye yatırın’ diyerek yardım istediği ortaya çıktı.

Kimsenin tanımadığı genç adamın, kullandığı uyuşturucunun etkisiyle yol kenarında yürürken bir anda kıyafetlerini çıkarmaya başladığını anlatan bölgedeki bir esnaflar olayın yanlış aktarıldığını söyledi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Çıplak adamı metrobüs yolcularının değil, kendisini kovalayan 5-6 kişilik bir grubun darp ettiğini belirten esnaf olayı şöyle anlattı:

“Yol kenarında bize doğru koşan 25 yaşlarında çıplak bir adam gördüm.

Arkasında da onu kovalayan 20-22 yaşlarında olduğunu tahmin ettiğim 5-6 kişilik bir grup vardı.

Grup, ‘Hepimizin anası bacısı var, burada bir sürü çoluk çocuk var. Sen nasıl sokakta böyle dolaşırsın?’ diyerek kovalıyordu.

Çıplak adam korku içindeydi. Gruptan kaçmak için olsa gerek, önce E-5’e atladı, ardından da metrobüs yoluna girdi.”

‘VURMA DİYE AĞLIYORDU’

Bir görgü tanığı ise, “Çıplak adamın kalabalık grup tarafından darp edildiğini görünce dayanamayıp yardıma koştuk. Çocuklar kafasına vuruyor, tekme atıyordu. ‘Niye vuruyorsunuz? Akıl hastası olabilir’ dedim. Bana ‘Sokakta bu nasıl böyle dolaşır?’ dediler.

O sırada yerde ağlıyordu, ‘Vurmayın, beni hastaneye yatırın’ diye bağırıp titriyordu. Sonrasında biz yardımcı olduk” dedi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap