Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Motorola 17 Mayıs’ta Hangi Ürünlerini Duyuracak?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Motorola 17 Mayıs’ta Hangi Ürünlerini Duyuracak?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Şu sıralar akıllı telefon pazarında yaşadığı düşüşü engellemek isteyen ve tekrardan piyasa içerisinde aktif bir şekilde rol almak isteyen Motorola, bunun adına yeni planlar yapmakta. Şirketin en önemli adımı ise hiç şüphesiz satışa sunacağı yeni akıllı telefon modelleri olacak. Bir süredir kapalı kapılar ardında yeni modeller geliştiren firma, bu yeni cihazlarını ise önümüzdeki ay resmi olarak duyurabilir. Zira gelen bilgilere bakacak olursak mayıs ayının ortalarında Motorola tarafından bir konferans düzenleneceğini söylemek mümkün.

Belirtilenlere göre Motorola, 17 Mayıs 2016 tarihinde New Delhi’de yeni bir konferansa imza atacak. Davetiyeleri bir süre önce göndermeye başlayan firma, ne yazık ki herhangi bir detay vermekten kaçındı. Yani gönderilen davetiyelerin üzerinde bu etkinliğin ne ile ilgili olacağını dair bir bilgi yer almıyor. Ancak iddialar çoktan ortalıkta dolaşmaya başladı bile. Dedikodulara göre bu tarihte Moto G4 ve Moto G4 Plus cihazlarının duyuruluşuna tanık olacağız.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

5.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlük sunan ekran ile gelmesi beklenen G4 Plus, gücünü Snapdragon 410 yonga setinden alacak. Bunun yanında telefonda 2 GB RAM ve parmak izi okuyucu sensörü de bulunacak. Tabi 17 Mayıs’ta konuyla ilgili net bir detay görmemiz mümkün gibi gözüküyor. Yeni gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

 

KAYNAK :

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap