Teknoloji

Motorola Razr Geri mi Dönüyor?


Teknoloji

Son yıllarda geçmiş günlerini mumla arar bir havaya bürünen ancak buna rağmen hız kesmeden az da olsa yeni akıllı telefonlar üreten Motorola, şimdilerde önemli bir iddia ile gündemde. Deneyimli teknoloji firması, iddialara göre geçmiş yıllarda çok büyük başarılar elde ettiği Razr modellerini canlandırmayı planlıyor. Akıllı telefon pazarı her ne kadar Android ve iOS işletim sistemlerini […]Son yıllarda geçmiş günlerini mumla arar bir havaya bürünen ancak buna rağmen hız kesmeden az da olsa yeni akıllı telefonlar üreten Motorola, şimdilerde önemli bir iddia ile gündemde. Deneyimli teknoloji firması, iddialara göre geçmiş yıllarda çok büyük başarılar elde ettiği Razr modellerini canlandırmayı planlıyor. Akıllı telefon pazarı her ne kadar Android ve iOS işletim sistemlerini kullanan dokunmatik ekranlı modeller ile domine edilmiş olsa da şirketin uygulayacağı plan yine de merak konusu olmuş durumda.

Tekrardan İkon Olabilecek mi?

İlk kapaklı Razr modelini 2004 yılında satışa sunan Motorola, bunun ardından farklı renk seçenekleri ve gelişmiş sürüm gibi stratejiler uyguladı. Nitekim yürürlüğe koyduğu politikaları ile beraber toplamda 130 milyon adet satış elde etmeyi başaran şirket, bu sayede akıllı telefon dünyasında rekor derecede bir başarıyı da kucaklamış oldu. Şimdilerde yeni bir video paylaşan şirket, bu denli başarılı olmuş bir telefon modelinin 06.09.16 tarihini koyduğu videosunda gözükmesini sağlıyor.

Razr ile Geri Dönebilir

Paylaşılan tanıtım videosunun ardından gözler ünlü teknoloji firmasına dönmüş durumda. Zira beklenmedik bir şekilde gerçekleşen bu gelişmenin yeni Razr modeline işaret ettiği söyleniyor. Tabi elimizde net bir bilgi bulunmadığından ötürü kesin konuşmak pek de mümkün değil. Eğer konu ile ilgili yeni bir gelişme yaşanır ise aktarmış olacağız, bizi takip etmeye devam edin.

Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.