MÜEZZİNOĞLU: MİLLETİMİZ EN DOĞRU KARARI VERECEKTİR

0

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Bursa Milletvekilleri ile toplantıda buluşarak gündemi ve çalışmaları değerlendirdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, milletvekilleri ile toplantıda buluşarak referandum sürecini ve çalışmaları masaya yatırdı. Doburca Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıya İçişleri E. Bakanı Efkan Ala, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve milletvekilleri katıldı.

Burada konuşan Bakan Müezzinoğlu, ülke gündemine oturan referandum konusuna değindi. Müezzinoğlu, halkın bu referandumda Türkiye’nin geleceğini oylayacağını belirterek, “Bizler inanıyoruz ki ne kadar ferasetli kararlar verdiğini defalarca gösteren milletimiz her zaman olduğu gibi en doğru kararı verecektir” dedi.

Bakan Müezzinoğlu, mevcut sistemin tıkanıklığına işaret ederek, şunları söyledi:

“Mevcut anayasanın içindeki boşluklardan yararlanan vesayet odaklarının, darbeci zihniyetlerin bu ülkeye verdiği zarar artık yeter. Biz diyoruz ki milletin hakimiyetini esas alan, karaların daha hızlı verilip, atılım ve yatırımların daha hızlı yürüdüğü bir sistem değişikliğine gidelim. Bu birilerinin söylediği gibi bir diktatörlük rejimi değil aksine halkın iradesini merkezine alan, Türkiye’nin önünü açan bir sistem değişikliği fikridir. Bu aşamada tüm teşkilatlarımıza büyük işler düşüyor. Her zaman olduğu gibi gece gündüz demeden sahada olacak ve halkımıza bu fikrimizi anlatacağız. Yüce milletimiz en doğru kararı verecektir.”

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku