Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

MÜEZZİNOĞLU: MİLLETİMİZ EN DOĞRU KARARI VERECEKTİR

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 MÜEZZİNOĞLU: MİLLETİMİZ EN DOĞRU KARARI VERECEKTİR
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Bursa Milletvekilleri ile toplantıda buluşarak gündemi ve çalışmaları değerlendirdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, milletvekilleri ile toplantıda buluşarak referandum sürecini ve çalışmaları masaya yatırdı. Doburca Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıya İçişleri E. Bakanı Efkan Ala, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve milletvekilleri katıldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Burada konuşan Bakan Müezzinoğlu, ülke gündemine oturan referandum konusuna değindi. Müezzinoğlu, halkın bu referandumda Türkiye’nin geleceğini oylayacağını belirterek, “Bizler inanıyoruz ki ne kadar ferasetli kararlar verdiğini defalarca gösteren milletimiz her zaman olduğu gibi en doğru kararı verecektir” dedi.

Bakan Müezzinoğlu, mevcut sistemin tıkanıklığına işaret ederek, şunları söyledi:

“Mevcut anayasanın içindeki boşluklardan yararlanan vesayet odaklarının, darbeci zihniyetlerin bu ülkeye verdiği zarar artık yeter. Biz diyoruz ki milletin hakimiyetini esas alan, karaların daha hızlı verilip, atılım ve yatırımların daha hızlı yürüdüğü bir sistem değişikliğine gidelim. Bu birilerinin söylediği gibi bir diktatörlük rejimi değil aksine halkın iradesini merkezine alan, Türkiye’nin önünü açan bir sistem değişikliği fikridir. Bu aşamada tüm teşkilatlarımıza büyük işler düşüyor. Her zaman olduğu gibi gece gündüz demeden sahada olacak ve halkımıza bu fikrimizi anlatacağız. Yüce milletimiz en doğru kararı verecektir.”

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap