Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Muharrem İnce’den o iddialara yalanlama…

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Muharrem İnce’den o iddialara yalanlama…
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce kendisine yönelik bir takım iddialar twitter hesabı üzerinden cevap verdi.

İnce, seçim gecesi ‘kaçırıldığı’ ya da ‘tehdit edildiği’ yönünde sosyal medyada çıkan iddialarıyla ilgili de konuştu. Bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını ifade eden İnce, “Seçim gecesi kaçırıldığım, tehdit edildiğim şeklinde sosyal medyada yapılan paylaşımlar da Cumhurbaşkanlığı Seçim Hesabına yapılan bağışlarla okul/yurt yaptıracağım yönündeki paylaşımlar da doğru değildir. Bağışlarla okul/yurt yaptırmak hukuken mümkün değildir” dedi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce‘nin seçimleri kaybetmesinin ardından ‘teşekkür’ için 81 ilde yapacağı mitinglerin ilkinin ne zaman gerçekleşeceği belli oldu.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerini ilk turda AKP’nin adayı Rececep Tayyip Erdoğan’a kaybeden İnce, teşekkür mitinglerini 4 Temmuz Çarşamba günü Erzurum‘dan başlatacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan da 24 Haziran öncesinde seçim çalışmalarını Erzurum’dan başlatmıştı.

İnce, kişisel Twitter hesabından, “Seçim öncesinde Erzurum’a gitmek için program yapmış ancak gidememiştim. Önünüzdeki Çarşamba günü Erzurum’da olacağız” paylaşımında bulundu.

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap