Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Muharrem İnce’nin mitingine katılanlara “piç” diyen müdür yardımcısından yeni skandal!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Muharrem İnce’nin mitingine katılanlara “piç” diyen müdür yardımcısından yeni skandal!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

İstanbul’da bulunan Tuzla Evliya Çelebi Ortaokulu Müdür Yardımcısı Aydın Şen, geçtiğimiz gün Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin mitinglerine katılanlara “piç” şeklinde hakaret etmişti. Müdür Yardımcısı ’15 Temmuz’da elimiz de belimiz de boştu bu sefer ne elimiz boş olur ne belimiz. Yiyen çıksın sokağa’ ifadesini kullandı.

İnce’nin iki gün önce Kadıköy‘de düzenlediği ve binlerce kişinin katıldığı miting, sosyal medyada çok konuşuldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Hesap tanıtımında, İstanbul Tuzla Evliya Çelebi Ortaokul Müdür Yardımcısı yazan “aydin” isimli kullanıcı, İnce’nin mitingine katılanları tehdit etti. Okulun kadrosuna bakıldığında, Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Aydın Şen isimli biri bulunuyor.

‘YİYEN ÇIKSIN SOKAĞA’

Tehditlerinin çok fazla paylaşılmasının ardından hesabını kapatan Aydın Şen, Kadıköy’deki mitinge katılanları şöyle tehdit etti:

“15 Temmuz’da denediniz tank ile uçak ile tüfek ile baş eğmedik, şimdi Kadıköy’de 3-5 piçle mi başaracağınızı sanıyorsunuz? 15 Temmuz’da elimiz de belimiz de boştu bu sefer ne elimiz boş olur ne belimiz!!! Yiyen çıksın sokağa!!!”

‘NE KADAT İT UĞURSUZ VARSA’

Hükümete yakın televizyon yorumcu Ömer Turan’ın, Kadıköy’deki mitingle ilgili paylaşımına da yorum yapan Aydın Şen, şu ifadeleri kullandı:

“Çıksınlar Ömer abi hazır çıkmışken kıyıda köşede ne kadar it uğursuz varsa 15 Temmuz’da asker diye bir şey yapmadığımız itlerin acısını alırız.

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap