Mustafa Keser, Bülent Ersoy’un annesine küfür mü etti?

"Benzemez Kimse Bize" programına son verilmesi sonrası Mustafa Keser'in açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bülent Ersoy, Mustafa Keser'in açıklamalarına yanıt verip sanatçının annesine küfür ettiğini belirtti. Ersoy'un bu açıklamasına Mustafa Keser'den yanıt geldi.

0

Beyaz TV’de canlı olarak yayımlanan Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Bülent Ersoy, Star Tv’de ekrana gelen ve ömrü kısa süren “Benzemez Kimse Bize” programının ardından Mustafa Keser’in yapmış olduğu açıklamalara ilişkin konuştu. Türk Sanat Müziği’nin sevilen ismi Bülent Ersoy, Mustafa Keser’in iddialarına ilişkin bu zamana kadar sessiz kalmayı tercih etse de sonunda açıklamada bulundu.

 

“MUSTAFA KESER ANNEME KÜFRETTİ”

“Zaten program benim programım. Benim oturduğum koltuk ona battı. Ondan rahatsız oldu. Orada bana bir oda hazırlanmış görmüyor mu? Zaten maddesel olarak da bir fark var, bunları bilmiyor mu?” diyen Bülent Ersoy, program partnerinin annesine küfrettiğini söyledi. Ersoy’un program ekibi ile paylaştığı görüntüde Ersoy’un “Söyleyeceğim şimdi” demesi üzerine Keser’in “Peki nerde, Ana.ın A..Nda” dediği duyuldu.

MUSTAFA KESER’DEN BÜLENT ERSOY’A YANIT

 

Mustafa Keser, Bülent Ersoy’un Beyaz TV’de yayımlanan Seren Serengil, Bircan Bali ve Deniz Akkaya’nın sunmuş olduğu Söylemezsem Olmaz programında yapmış olduğu açıklamalara yanıt verdi.

Keser, YouTube kanalında Bülent Ersoy’un açıklamalarına ilişkin bir video paylaştı.

Ersoy’un annesine küfür etmediğini dile getiren Mustafa Keser, kuliste konukları rahatlatmak için sinkaflı fıkralar anlattığını söyledi.

Mustafa Keser, Bülent Ersoy’un annesine küfür etti mi? Keser’den Ersoy’un iddialarına yanıt!

 

Beyaz TV’de ekrana gelen Seren Serengil, Bircan Bali ve Deniz Akkaya’nın sunmuş olduğu Söylemezsem Olmaz programında Mustafa Keser ile girdiği tartışma ve orkestrasının sahte PCR testi sebebiyle mağdur olduğu haberleriyle gündemden düşmeyen Bülent Ersoy konuk oldu.

Mustafa Keser’in iddiaları hakkında bu zamana kadar sessiz kalmayı tercih eden Ersoy sessizliğini bozarak şu biçimde açıklama yaptı:

“Benim için yapılanları hiç umursamasam da eğer gerek görüyorsam haddini aşana cevap veririm. Somut göstergelerle, verilerle masanın üzerine atarım. Şahitlerle delillerle söylenenleri çürütürüm.”

“Zaten program benim programım. Benim oturduğum koltuk ona battı. Ondan rahatsız oldu. Orada bana bir oda hazırlanmış görmüyor mu? Zaten maddesel olarak da bir fark var, bunları bilmiyor mu?”

“Mustafa Keser’i sevmiyorum. Bu tarz hareket eden insanlara sevgim vardı ise hiç bir dirhem sevgi kalmaz.”

“Diva denmezmiş de beni divan yaparlarmış. Ben dosya ile sayın Bilal beye hepsini verdim.”

“Herkes bu konuyu işledi, benim de cevap vermem, gerçekleri sunmam gerekirdi. O sebeple burdayım.”

 

 

HERKESİ HAYRETE DÜŞÜRDÜ

Bu açıklamalarından önce ise Ersoy, programın başında, “Bu yayının sonunda size bir şey göstereceğim” diyerek tüm izleyicileri meraklandırdı.

Programın sonunda o görüntüler ekrana yansıdı ve tüm Türkiye Keser’in ağzından çıkan küfürlü sözle şok oldu.

Mustafa Keser’in, Benzemez Kimse Bize’ programının çekimleri sırasında Bülent Ersoy’un annesi için sarf ettiği o küfürlü söz, ekran başında programı izleyenleri hayrete düşürdü.

Videoda Ersoy’un “Söyleyeceğim şimdi” demesi üzerine Keser’in “Peki nerde, Ana.ın A..Nda” dediği duyuldu.

 

 

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku