NASA canlı yayınında UFO paniği 10 tane tanımlanamayan cisim

0 7

[ad_1]

Geçtiğimiz haftalarda ABD Müdafa Bakanlığı (Pentagon) elindeki UFO görüntüleriyle dünyada gündem olmuştu. Peşinden dünyanın birçok yerinden tanımlanamayan nesne görüntüleri gelmeye başlamıştı ki NASA’nın görüntüleri gündeme bomba benzer biçimde düştü.

Internasyonal Uzay İstasyonu’nun (ISS) yapmış olduğu canlı yayında gözükenler ortalığı karıştırdı. NASA’nın ISS’deki kameralar ile yapmış olduğu canlı yayınına yansıyan görüntülerde tanımlanmayan minimum 10 tane nesne görüldü.

The Sun’ın haberine bakılırsa, YouTube’da ‘Mr MBB333’ adlı bir kullanıcı, NASA’nın canlı yayınından dikkat çeken görüntüleri yükledi. Toplumsal medyada viral haline gelen videoda görüntülenen minimum 10 tane tanımlanamayan nesne UFO paniğine niçin oldu.

ABD’NİN UFO RAPORU

ABD dünyanın merakla beklediği UFO raporunu geçtiğimiz haftalarda yayınlamıştı. Söz mevzusu raporu hazırlamak için ABD Müdafa Bakanlığı (Pentagon), bir çok 2014 yazı ile 2015 baharında olmak suretiyle 20 yılı aşkın bir sürede Donanma pilotları tarafınca bildirilen 140’ın üstünde vakayı incelemişti.

Rapora bakılırsa, Amerikan danışma yetkilileri, Donanma pilotları tarafınca görülen UFO’ların arkasında uzaylıların olduğuna inanmıyor. Sadece bu uçan nesnelerin ne işe yaradığını da açıklayamıyorlar. Rapor bu fenomenlerin, ABD askeri operasyonlarının bir parçası olmadığını teyit ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku