Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Netanyahu’nun oğlundan ahlaksız Türk Bayrağı paylaşımı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Netanyahu’nun oğlundan ahlaksız Türk Bayrağı paylaşımı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Filistin halkına yıllardır uyguladığı katliamla gündeme gelen siyonist İsrail’in Başbakanı Benjamin Netanyahu’nun oğlu sosyal medya hesabı üzerinden ahlaksızca bir paylaşım yaptı.

İsrail Başbakanı Netanyahu’nun oğlu Yair Netanyahu sosyal medya hesabı İnstagram’dan yaptığı çirkin paylaşımla tepki çekti. Netanyahu ‘Türk Bayrağı’ üzerine küfür yazarak İnstagram hesabından paylaştı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Ahlaksız paylaşımın ardından bir süre sonra Netanyahu hesabını kapattı.

NELER OLMUŞTU?

Filistin’de terör estiren İsrail’in Başbakanı Benyamin Netanyahu’nun oğlu Yair Netanyahu, Türkiye’yi hedef aldı. Filistin’e yönelik saldırılardan sonra Türkiye’den peş peşe kınama mesajları gelmişti ve İsrail’in Ankara Büyükelçisini Tel Aviv’e geri göndermişti.

AKP’NİN SAMİMİYETSİZLİĞİ

İslamiyeti kullanarak yıllardır iktidarını koruyan AKP hükümeti iş icraata geldiğinde hiç oralı olmuyor. Bol keseden İsrail’e atarlanan, ‘one minute’ diyen AKP bugün İsrail’in mazlum Filistin halkını katletmesine cılız bir tepki dışında hala ciddi bir adım atamadı. Tepkinin aksine; CHP’nin,İsrail ile anlaşmaların sonlandırması teklifi AKP’liler tarafından da reddedilmişti.

Bu saygısızlığa hükümetin yine cılız tepki vermek dışında bir yaptırım yapmayacağı tahmin ediliyor.

 

 


Bursa Haber | Bursa Haberleri | Bursa | Son Dakika | 2018

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap