Netflix oyunları ve İOS 15’in başarısızlıkları ve teknoloji dünyasından haberler

Gonzalo Dapuente, dikkatli olmamız gereken lansmanlar ve güncellemeler hakkında bizi bilgilendiriyor.

0

Sosyal ağlarda @elpibegeek adıyla tanınan teknoloji  uzmanı Gonzalo Dapuente , bu hafta bize teknoloji dünyasından tüm haberleri, lansmanları ve yaklaşan haberleri anlattığı kaçırılmayacak bir video getiriyor.

 

 

Bu nedenle, en ilginç ama hepsinden daha fazlasına hizmet edebilecek haberlerden biri, bugün itibariyle Facebook’un içerik oluşturuculara ve küçük tüccarlara fayda sağlayacak bir işlevi test etmeye başlamasıdır. Videolar yalnızca bir uygulamada değil iki uygulamada görüneceğinden, kullanıcıların daha fazla erişim elde etmesini temel amacı olan Instagram makaralarını Facebook’ta paylaşma imkanı verecek bir araçtır.

Ayrıca, bu fikrin Mark Zuckerberg’in şirketi için hala çok daha faydalı bir amacı olduğuna dair güvence verenler  var : bugün videoda dünya lideri olan Tik Tok ile rekabet etmek.

 

Öte yandan, tüm iPhone’lar için iOS 15’in piyasaya sürülmesiyle, işletim sistemlerini güncellemeye teşvik edilen birçok kullanıcı, cep telefonlarının çalışmasında daha önce hiç olmayan bazı sorunları bildirmeye başladı.

Tespit edilen kusurlardan biri, cihazların aslında boş hafızaya sahip olmasına rağmen, alan eksikliğini gösteren ünlü işaretin ortaya çıkmasıdır. Başka bir şikayet ise, telefon sessiz moddayken Instagram sesinin çalışmayı durdurmasıdır. Yayınları sesli olarak dinlemek için seçeneği devre dışı bırakmanız ve sesli olarak açmanız gerekir.

Bazı kullanıcılar, güncelleme ile YouTube’da video göremediklerini, cep telefonu yeniden başlatıldığında veya uygulama yeniden yüklendiğinde çözülmüş gibi görünen bir şey olduğunu bildirdi.

Sanki çok yeni değillermiş gibi @elpibegeek, Netfix’in yakında tüm kullanıcılar için platformuna video oyunları ekleyeceğini ve hizmet için zaten ödenen ücrete ek bir değer sağlamayacağını söyledi. Aslında, Polonya, İtalya ve İspanya gibi bazı ülkelerde zaten test ediliyor ve aylar içinde diğer ülkelere yayılacak. Umarım yakında Arjantin’e gelirim.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku