Netflix’in Sex/Life dizisinde İki Erkek Duş Alıyor! 20 Milyon kez İzlendi

Dijital platform Netflix'te yayımlanan Sex/Life dizisinin 3. Bölümünde yer alan iki erkeğin banyo yapmış olduğu sahne izlenme rekoru kırdı. Netflix, dizinin toplamda 67 milyon izlenmeye ulaştığını açıkladı.

0

Ikinci sezon çekimleri de yakın zamanda başlayacağı, yayınlandığı ilk gölümden itibaren geniş yankı uyandıran Netflix’te yayımlanan Sex/Life dizisinin bir sahnesi ise izlenme rekoru kırdı.

20 MİLYON KEZ İZLENDİ

Sex/Life dizisinin 3. Bölümünün 20. Dakikalarında Brad Simon isimli karakter, spor salonunda duş alıyor. Bu esnada yan tarafta duş alan bir şahıs, çıplak bir biçimde Simon’a dönüyor.
Netflix fotoğrafı Twitter hesabından bir paylaşım yaparak, istatistiklere göre üçüncü bölümün 20. Dakikasına doğru yer alan duş sahnesinin, 20 milyon kullanıcı tarafından en az bir kez yeniden oynatıldığını açıkladı. Netflix’e göre dizinin ilk sezonu ise toplamda 67 milyon izlendi.

SEX/LİFE KONUSU

Banliyöde yaşamakta olan Billie iyi bir anne ve eştir. Cooper ile evlenmeden önce Billie’nin bambaşka bir hayatı vardır. Billie, iki küçük çocuğuyla günlük aile hayatına bağlı olsa da geçmişe özlem duyar. Özellikle eski erkek arkadaşı Brad ile olan ilişkisine özlem duyan Billie’nin hayatı, eski sevgilisinin yeniden hayatına girmesiyle bambaşka bir hal alır. Billie, cesur cinsel geçmişi ve mevcut yaşamı arasında ikilemde kalır.

OYUNCU KADROSU

Sex/Life’ın oyuncu kadrosunda Sarah Shahi, Mike Vogel, Adam Demos, Margaret Odette, Jonathan Sadowski gibi isimler yer almakta. Dizi, 44 Chapters About 4 Men isimli kitaptan ilhamla hayata geçirildi. Toronto’da çekimleri yapılan Sex/Life’ın ne zaman ekranlara döneceği şimdilik bilinmiyor.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku