Netflix’te en çok Sevişme sahneleriyle olay olan dizi Bridgerton zirvede kaldı!

Netflix, ilk kez platformun en çok izlenen dizi ve filmlerini açıkladı. Cinsel ilişki sahneleri epeyce konuşulan Bridgerton en yukarıda yerini aldı. Birkaç ay önce dizinin meşhur sahneleri yetişkin film sitelerine düşmüştü.

0

Geçtiğimiz senenin en çok konuşulan dizilerinden olan ve sevişme sahneleriyle gündeme bomba gibi düşen Netflix dizisi Bridgerton, platformda da en çok izlenen dizi olarak zirvedeki yerini aldı.

 

EN BAŞARILI YAPIMLARI PAYLAŞTI

 

Netflix eski CEO ve baş içerik sorumluları Reed Hastings ve Ted Sarandos Netflix’in en başarılı yapımları ile alakalı verileri paylaştı. Code Conference’ta açıklamalarda bulunan Netflix eski CEO’su ve Baş İçerik Sorumlusu Ted Sarandos, Netflix’in en çok izlenen dizi ve filmlerini açıkladı.

Sevişme sahneleriyle olay olan Netflix dizisi Bridgerton zirvede

82 MİLYON İZLENMEYE ULAŞTI

Code Conference’ta yapılan açıklamalara göre Netflix’in en çok izlenen dizisi Bridgerton, bugüne dek 82 milyon hesaptan “En az iki dakika boyunca” izlendi. Bridgerton yayınlandığı ilk günden beri iddialı sevişme sahneleriyle gündemde.

SAHNELER YETİŞKİN FİLM SİTELERİNİ SIZDIRILMIŞTI

Geçtiğimiz senenin başlarında sevişme sahneleri internet korsanları tarafından yetişkin film sitelerine sızdırılan dizinin yapımcıları ve oyuncuları da zor duruma düşmüştü.

Sevişme sahneleriyle olay olan Netflix dizisi Bridgerton zirvede Şimdi Online İzle

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku