Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Nilüfer İnovasyon Merkezi hayata geçirildi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Nilüfer İnovasyon Merkezi hayata geçirildi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Nilüfer Belediyesi’nin yenilikçi ve özgün hizmetleri, katılımcı bir yaklaşımla geliştirmek amacıyla hayata geçirdiği Nilüfer İnovasyon Merkezi, danışma kurulu toplantısında proje ve hedeflere ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

Nilüfer Belediyesi’nin kente değer katan yaratıcı ve yenilikçi hizmetleri, katılımcı yaklaşımla hayata geçirme hedefiyle açtığı Nilüfer İnovasyon Merkezi, üçüncü danışma kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in de katıldığı toplantıda akademisyenler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, özel sektör yöneticileri ile Emin Direkçi, Erdem Kaya, Barış Gül, Erdal Elbay, Oğuz Yapar, Hüseyin Güler, Akyan Kurkur, Şahin Bingöl ve Umut Ekmekçi yer aldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Toplumda, inovasyon, yaratıcılık ve girişimcilik algısının yükseltilmesine yönelik etkinlikler düzenleyen, tüm paydaşlarını yenilikçi hizmet üretme süreçlerine dahil eden ve projeler için dış kaynaklardan fon sağlayan Nilüfer İnovasyon Merkezi’nin danışma kurulu toplantısı, faaliyet sunumuyla başladı. 2018 odak projelerinin masaya yatırıldığı toplantıda katılımcılar, yeni proje ve hedeflere yönelik karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Toplantıda konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer İnovasyon Merkezi’nin kurulduğu günden bu yana birçok yenilikçi proje ürettiğini ifade ederek, katılımcılık anlayışıyla, halkın da benimseyebileceği yeni projeleri hayata geçireceklerini belirtti. Başkan Bozbey, “İnovatif çalışmalar, sadece işletmelerde yapılmıyor. Biz de, kendi penceremizden bakarak vatandaşa dayanan, sürdürülebilir projeler hayata geçiriyoruz, hayata geçirmeye de devam edeceğiz” dedi.

 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap