Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Nilüferli gençler bir ilki başardı!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Nilüferli gençler bir ilki başardı!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

İlçe başkanlıklarının yapmış olduğu mahalle bazlı örgütlenmesini gençlere de uygulamaya başlayan CHP Nilüfer Gençlik Örgütü, bu haftaki olağan toplantısını Altınşehir’de yaptı. Altınşehir – 29 Ekim mahalle temsilciliğinde dün yapılan toplantı da Yüzüncüyıl ve Ertuğrul mahalle temsilcileri belirlendi. Yüzüncüyıl Mahalle Temsilciliği’ne Simge Sürücüoğlu seçilirken, Ertuğrul Mahalle Temsilcisi Seçkin Sert oldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

GENÇ MAHALLE TEMSİLCİLERİ

CHP Nilüfer Gençlik Örgütü Kongresi’nde vaat edilen ‘mahalle örgütleri’ sözünü yerine getirdiğini dile getiren Gençlik Örgütü Başkanı Onur Uslu, “CHP Nilüfer Gençlik Örgütü olarak, daha önce yapılmayan bir şeyi yaptık. Kongrede açıkladığımız her mahallede genç temsilci sözünü bu gün gerçekleştirmeye başladık. Bununla ilgili bölgeler belirledik, yakın olan mahalleleri bir pilot bölgede toplayarak, hem mahalledeki genç arkadaşlarımızı ziyaret etmiş oluyoruz hem de onlarla gündem ile  ilgili toplantı yapıp, genç mahalle temsilcilerimizi belirliyoruz. Böylelikle yerel seçim öncesi mahallelerdeki arkadaşlarımızı dinamik tutmada  genç arkadaşlarımıza sorumluluk vererek her mahallede örgütlü bir gençlik yapısı oluşturmak amacımız.” dedi.

Uslu aynı zamanda, siyasi olarak değil mahallelerde yaşanan herhangi bir olayda CHP’li gençlerin konuya eğileceğini ve İlçe Başkanlığı’nı bilgilendireceğini de dile getirdi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap