O Ses Almanya Zeynep Avcı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Zeynep Avcı Yalan Şarkısı İzle

0

O Ses Almanya Zeynep Avcı Kimdir? Zeynep Avcı Nereli? Kaç Yaşında? Zeynep Avcı Yalan Şarkısı İzle Youtube. Zeynep Avcı kimdir? Yalan şarkısının orjinali kimin? Tan Taşçı’nın Yalan şarkısı izle. zeynep avcı yalan kimin şarkısı. İşte Voice of Germany yarışmasına “Yalan” şarkısıyla damga vuran Zeynep Avcı hakkında merak edilenler:

O Ses Almanya Zeynep Avcı

O Ses Almanya yarışmacısı Zeynep Avcı seslendirdiği “Yalan” isimli Türkçe parça tüm jüri üyelerini kendine döndürmeye başladı. Jüri üyeleri yapmış oldukları açıklamada bir kelime bir anlamadıkları halde tüylerinin diken diken olduğunu belirtti. Peki, O Ses Almanya’yı sallayan Zeynep Avcı kimdir?

 

Almanya’da Voice Of Germany adı ile yani O Ses Almanya formatıyla ekranlarda olan ses yarışmasına bir Türk yarışmacı damga vurdu. Zeynep Avcı “Yalan” şarkısını seslendirerek tüm jüri üyelerini kendine döndürmeyi başardı.

Avcı’nın harika sesinden etkilenen jüri üyeleri hiçbir kelime anlamadıkları halde bir hayli etkilendiklerini ifade ettiler.

ZEYNEP AVCI KİMDİR?

20 senedir çeşitli mekanlarda sahne alan Berlinli Zeynep, Beatztanbul adlı orkestrasıyla tanınıyor. Ailesi 1970’li senelerde Almanya’ya gelen ve burda yerleşen Avcı, Berlin’de büyüdü. Hem Almanca hem de Türkçe’ye bir hayli hakim olan Zeynep yarışmada da Türkçe bir parça seslendirerek cesur bir karar aldı. Zeynep tüm jüri üyelerini kendine döndürerek aldığı kararda haklı olduğunu gösterdi.

Ailesi 1970’li senelerde Almanya’ya gelen Zeynep Avcı, Berlin’de büyüdü. Birçok etkinlikte ve mekânda konserler verdi. 20 senedir sahnelerde olan Berlinli Zeynep Avcı, Beatztanbul adlı orkestrasıyla tanınıyor.

Hem Almanca hem de Türkçe’ye çok iyi hakim olan Zeynep, ailesinin Türk kültürünü unutmaması sayesinde bunu başardığını dile getiriyor.

İki çocuk annesi Zeynep Avcı, yarışmaya katılmadan önce “Türkiye’de yaşamamamıza rağmen, köklerimize çok bağlıyız. Bu kültürü aile içerisinde de devam ettirmeye çalışmaktayız. İnsanların yabancı dildeki bir şarkıyı, o dili bilmeseler bile hissetmelerinin mümkün olduğunu ispat etmek istiyorum. Ve bunun zamanının geldiğini düşünüyorum” açıklamasını yapmıştı.

Zeynep Avcı’nın Hayat hikayesine yakından bakmak isterseniz, şu videoya göz atabilirsiniz:

Zeynep Avcı Yalan Şarkısı İzle

Tan Taşçı – Yalan Orjinal Şarkı İzle

Zeynep Avcı yalan kimin şarkısı diye merak edenler için şarkının orjinalini bırakalım:

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku