Ocak 2022’de Gelecek Yeni Netflix Filmleri ve TV Şovları

Netflix , Ocak 2022’de çıkacak yeni dizilerin ve filmlerin tam listesini henüz yayınlamadı , ancak yolda olan birçok büyük başlığı biliyoruz. Aşağıda, önümüzdeki ay hizmete girecek olan en dikkate değer gösteri ve filmlerden bir kaçını ve ardından geleceğini bildiğimiz şeylerin tam listesini bulacaksınız.

OCAK 2022 İÇİN YENİ NETFLİX TV DİZİLERİ

OZARK 4. SEZON

Ozark 4. sezonun ilk yedi bölümü 21 Ocak 2022’de Netflix’e geliyor. Hayranlar dizinin geri dönmesini uzun süredir bekliyordu ancak akış devi yeni sezonun sadece ilk yarısını Ocak ayında yayınlayacak. İkinci yarı ise 2022’de gelecek.

Archive 81

Archive 81 , baş yapımcı James Wan’ın ( Aquaman , The Conjuring ) 14 Ocak’ta gösterime girecek olan doğaüstü bir gerilim dizisidir . İşte özet.

Archive 81 , 1994’te hasar görmüş video kaset koleksiyonunu restore etme işine giren arşivci Dan Turner’ı (Mamoudou Athie) takip ediyor. Melody Pendras (Dina Shihabi) adlı bir belgesel yapımcısının çalışmalarını yeniden yapılandırırken, o, onun tehlikeli bir tarikat hakkındaki soruşturmasının içine çekilir. Visser apartmanı. Sezon bu iki zaman çizelgesinde ilerledikçe, Dan kendini yavaş yavaş Melody’ye ne olduğunu ortaya çıkarmaya takıntılı buluyor. İki karakter gizemli bir bağlantı kurduğunda, Dan onu 25 yıl önce karşılaştığı korkunç sondan kurtarabileceğine ikna olur.

PENCEREDEKİ KIZIN KARŞISINDAKİ EVDEKİ KADIN – THE WOMAN IN THE HOUSE ACROSS THE STREET FROM THE GIRL IN THE WINDOW

Kristen Bell, şimdiye kadarki en uzun başlığa sahip olan (veya en azından ona oldukça yakın olan) yeni Netflix orijinal dizisinde rol alıyor. Gösteri 28 Ocak’ta başlıyor ve gerilim türüne hicivli bir bakış.

You might also like

OCAK 2022 İÇİN YENİ NETFLİX FİLMLERİ

MUNICH – THE EDGE OF WAR-  MÜNİH – SAVAŞIN KENARI

Münih – The Edge of War 21 Ocak’ta vizyona girecek ve II. Dünya Savaşı’nın eşiğindeki Avrupa’nın hikayesini anlatıyor. Bu film, İngiliz başbakanı Neville Chamberlain olarak Jeremy Irons’ı içeren harika bir oyuncu kadrosuyla bir miktar ödül sezonu potansiyeline sahip gibi görünüyor.

HOME TEAM – EV SAHİBİ TAKIM

Ocak ayı geldiğinde Ev Sahibi Takım, Netflix’in en popüler filmi olacak gibi görünüyor. NFL koçu Sean Payton’ın New Orleans Saints’den uzaklaştırıldıktan ve genç futbol koçluğuna geri döndükten sonra hikayesini anlatıyor. 28 Ocak’ta gösterime girecek olan yeni Netflix filminde Kevin James, Rob Schneider, Taylor Lautner ve Jack Sandler rol alıyor.

OCAK 2022’DE NETFLİX’E NELER GELİYOR?

Ocak 2022’de Netflix’e geleceğini bildiğimiz diğer her şeyi aşağıda görebilirsiniz. Şirket bunları duyurdukça listeyi daha fazla yeni sürümle güncelleyeceğiz.

1 OCAK’TA NETFLİX’TE YENİ

– The Hook Up Plan Sezon 3

5 OCAK’TA NETFLİX’TE YENİ

–  Rebelde
– 4 Meta

13 OCAK’TA NETFLİX’TE YENİ

The Journalist

14 OCAK’TA NETFLİX’TE YENİ

– Archive 81
– The House

17 OCAK’TA NETFLİX’TE YENİ

– After We Fell

19 OCAK’TA NETFLİX’TE YENİ

– El Marginal

21 OCAK’TA NETFLİX’TE YENİ

– Ozark Season 4 (Part 1)
– Munich – The Edge of War

28 OCAK’TA NETFLİX’TE YENİ

– In From The Cold
– Home Team
– The Orbital Children

admin

admin

Bağımsız İnternet Gazetesi Haberleri ve Bugünkü Haberler Manşetler, Son Dakika Haberleri & Son Haberler Türkiye ve Dünya'dan Haberler Siyaset, Spor, İş Sanat ve Eğlence Haberleri Sunar.

Recommended For You

boyacı ustası - geveze chat - İstanbul korsan taksi - arçelik servisi