Siyaset

Odatv bombayı patlattı: Bu adamın her şeyi kaçak!


Siyaset

Odatv Atatürk’ün mirası Savarona yatına kaçak kat çıkıldığını iddia etti. Erdoğan kaçak kat çıktığı Savarona’da Arap liderlerini ağırladı. Odatv’nin söz konusu haberi şu şekilde: Bu haberi ilk kez Odatv’den okuyacaksınız. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk’ün tarihi yatı Savarona’ya “kaçak kat” çıktı. Savarona’nın üst güvertesinin açık platformu kapatıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İslam Zirvesi’ne katılan devlet ve hükümet başkanlarını dün […]Odatv Atatürk’ün mirası Savarona yatına kaçak kat çıkıldığını iddia etti. Erdoğan kaçak kat çıktığı Savarona’da Arap liderlerini ağırladı.

Odatv’nin söz konusu haberi şu şekilde:

Bu haberi ilk kez Odatv’den okuyacaksınız.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Atatürk’ün tarihi yatı Savarona’ya “kaçak kat” çıktı.

Savarona’nın üst güvertesinin açık platformu kapatıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İslam Zirvesi’ne katılan devlet ve hükümet başkanlarını dün Atatürk’ün yadigar yatı Savarona’da ağırlamıştı. Anıtkabir’e gitmeyen Suudi Arabistan gibi İslam ülkeleri liderleri, Atatürk’ün mirası Savarona’nın “kaçak katında” toplandı.

Ve Erdoğan liderlerle buluşmasını üstü kapatılan ve oluşturulan bu yeni bölümde gerçekleştirdi.

85 yıllık tarihi yat Savarona, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla 2013’ün sonlarında Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca kiralandığı işadamı Kahraman Sadıkoğlu’ndan devralınmış ve “restore” edilmişti.

Odatv’nin görüştüğü kaynaklar, bu skandalı doğruladı ve yaşananın kritik değerdeki tarihi yata “gecekondu yapmakla” eşdeğer olduğunu belirtti.

İŞTE SAVARONA’NIN KAPATILAN PLATFORMUNUN ESKİ VE YENİ HALİ  

Haberin linkine gitmek için tıklayın…