Okul Kurulları Biden’a : Bizi Koruyun!

Amerikan Ulusal Okul Kurulları Birliği liderleri, bazen COVID-19 politikasına, kritik ırk teorisine ve daha fazlasına karşı şiddetli tepkilere atıfta bulunarak, "Amerika'nın devlet okulları ve eğitim liderleri acil bir tehdit altında" dedi.

0

Ulusal Okul Kurulları Birliği liderleri Perşembe günü Biden’a bir mektup yazarak “Amerika’nın devlet okulları ve eğitim liderleri acil bir tehdit altında” dedi . 

“NSBA, ilçelerine, ailelerine ve kişisel güvenliklerine yönelik tehditler nedeniyle eyaletler arası ticareti etkileyen şiddet eylemlerine duyarlı olan öğrencilerimizi, okul yönetim kurulu üyelerimizi ve eğitimcilerimizi korumak için acil yardım gerektiğine inanıyor.”

 

Daha fazla mesaj

VGM burs başvurusu nasıl yapılır? 2021 Vgm bursu ne kadar?…

İlk ara tatil ne zaman olacak? Okullarda İlk Ara Tatil 2021

Mektup, okul yönetim kurulu toplantıları sırasında meydana gelen ve okul yetkililerini hedef alan 20’den fazla tehdit, taciz, aksama ve yıldırma eyleminden söz ediyor.

 

Ulusal Okul Kurulları Derneği Başkanı Viola Garcia ve geçici İcra Direktörü, “Bu kötü niyetli eylemler, şiddet ve devlet okulu yetkililerine yönelik tehditler arttıkça, bu iğrenç eylemlerin sınıflandırılması bir tür yerel terörizm ve nefret suçlarına eşdeğer olabilir.” ve CEO Chip Slaven, cumhurbaşkanından Adalet Bakanlığı, FBI, İç Güvenlik Bakanlığı ve Gizli Servis ile Ulusal Tehdit Değerlendirme Merkezi’ni harekete geçirmesini isteyen mektupta yazdı.

Altı sayfalık mektup, okul yönetim kurulu toplantılarında ağırlaştırılmış darp, uygunsuz davranış ve izinsiz girme nedeniyle tutuklanan düzinelerce kişiyi belgeliyor, diğerleri Nazi selamı veriyor ve hatta bazı okul yönetim kurulu üyelerine, “Sizin peşinden geliyoruz.”

Uçucu toplantılar topluluk üyeleri düzenli olarak toplanması, ülke genelinde yaşanıyor, milli marşının renditions işlemleri kesintiye ve yüzleşmek için daha sonra dış çıkar toplamak ve onlar gidince yönetim kurulu üyeleri tehdit etmektedir. 50 milyondan fazla çocuk, devam eden pandeminin ve ülke genelinde bulaşma, hastaneye yatış ve ölüm oranlarının artmasına neden olan oldukça bulaşıcı bir varyantın zemininde yeni eğitim yılına başlarken geliyorlar.

Sürekli bir yanlış bilgi akışı tarafından kuşatılan ve özgürlüklerin kaybedilmesi konusunda mumlanan ve liberal ideologlar tarafından beyin yıkama korkularını körükleyen muhafazakar provokatörler tarafından çılgına döndürülen çaresiz ebeveynler azınlıktır. Ancak en gürültülü olanlar onlar ve hükümetin üst düzey halk sağlığı yetkilileri pediatrik vakalarda endişe verici bir artış gördüklerini söyleseler bile maske zorunluğuna, aşılara ve sanal öğrenmeye geri dönüşe karşı çıkmak için sürüler halinde okul yönetim kurulu toplantılarına katılıyorlar. Delta varyantının artan geçirgenliğinin bir sonucu olarak hastaneye yatışlar.

Ancak maskeler, aşılar ve okulların yeniden açılması planlarıyla ilgili pandemi ile ilgili tartışmalar, onları okul yönetim kurulu toplantılarına çeken tek sorun değil. Aynı şekilde, trans öğrencilerin haklarını çevreleyen politikalar ve eleştirel ırk teorisinin algılanan tehdidi – ırkçılığın Amerikan yaşamının tüm yönlerine nasıl yerleştirildiğini açıklamak için kullanılan lisansüstü okul düzeyinde bir akademik çerçeve, araştırmaların öğretilmediğini gösteriyor. K-12 okulları. İki konu, tartışma için gündemde olmasalar bile protesto çekiyor.

Alevlenmeler, neredeyse tamamen, 2022 ara sınavları öncesinde partinin tabanını ateşlemek için bu tür konuların siyasallaştırılmasından yararlanmaya çalışan Cumhuriyetçiler tarafından yönlendiriliyor.

Okul kurulları tipik olarak partizan olmayan, aşırı yerel seçimlerdir ve çok özel olarak hantal eğitim sorunları ve okul bütçeleri ile ilgilenir. Öğretmen eksiklikleri üzerinde çalışıyorlar, dijital uçurumu kapatıyorlar ve engelli öğrenciler için daha fazla fon sağlıyorlar. Çoğunluğu tamamen gönüllüdür veya hizmetleri için çok az alıyorlar.

Özellikle, okul yönetim kurulu dernek liderlerinden gelen mektup, federal hükümetten “mevcut tüzükler, yürütme yetkisi, kurumlar arası ve hükümetler arası görev güçleri ve diğer olağanüstü önlemler yoluyla devlet okulu görevlilerine yönelik mevcut tehditleri ve şiddet eylemlerini araştırmasını, engellemesini ve önlemesini” talep ediyor. çocuklarımızın ve eğitimcilerimizin güvenliğini sağlamak, eyaletler arası ticareti korumak ve devlet okulu altyapısını ve kampüslerini korumak.”

Mektupta Garcia ve Slaven, yerel ve eyalet kolluk kuvvetlerinin devlet okulu yetkililerini korumaya ve düzeni yeniden sağlamaya çalıştıklarını, ancak bazı yargı bölgelerinin ek yardıma ihtiyacı olduğunu kabul ediyor. Devlet okulu yönetim kurulu toplantıları sırasında yapılan tehditlerin yanı sıra sosyal medya ve kişisel mülkler üzerinden ABD Posta Servisi aracılığıyla iletilen tehditleri takip etmek için federal kanun uygulayıcı kurumlar, eyalet ve yerel kanun uygulayıcıları ve devlet okulu yetkilileri arasında ortak bir çaba öneriyorlar.

Garcia ve Slaven başkana, “Tehditlerin artması ve aşırı nefret örgütlerinin okul yönetim kurulu toplantılarına katıldığı haberleri rapor edilirken, bu zor meseleyi ele almak için proaktif bir yaklaşım için kritik bir zaman.” “Öğrencilerimizin refahına, devlet okulu yetkililerinin ve personelinin güvenliğine ve eyaletler arası ticarete zarar veren bu tür akut tehditler ve eylemlerle, federal hükümetin okullarımızı ve okullarımızı hedef alan bireylere veya nefret gruplarına müdahale etmesini istiyoruz. eğitimciler.” olarak açıklamalarda bulundular.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku