Okula Birlikte Giden Yıldızlar

Okula Birlikte Giden Yıldızlar: Maya Rudolph ve Gwyneth Paltrow, Taraji P. Henson ve Anthony Anderson, More

0

Sonuçta dünya küçük! Tonlarca beklenmedik ikili, şöhret bulmadan önce sınıfları ve hatta yurt odalarını paylaştı.

Anthony Anderson ve Taraji P. Henson , örneğin diğer Hollywood yıldızlarıyla aynı zamanda Howard Üniversitesi’ne gitti. Tommy Lee Jones ve Al Gore , Harvard’da birlikte ertelediler. Ve Kristen Bell , Matthew Morrison adında bir NYU kolej sınıf arkadaşıyla bazı randevulara gitti.

Birlikte rol alan birden fazla çift de dahil olmak üzere bu ünlü sınıf arkadaşlarının daha fazlası için aşağı kaydırın.

 

 

Timothée Chalamet ve Ansel Elgort

 

İki New York yerlisi, aynı zamanda oyunculuk dünyasına girmeden önce şehirdeki LaGuardia Müzik & Sanat ve Sahne Sanatları Lisesi’ne gitti. Her ikisi de 2018’de Altın Küre’ye aday gösterilen Adınla Beni Ara aktörü ve Bebek Sürücüsü yıldızı, lisede birlikte basketbol oynamış ve birçok öğretmene sahip olmuştu. 

 

 

 

Bere Feldstein ve Ben Platt

 

Booksmart yıldızı ve Pitch Perfect aktör LA Harvard-Westlake Okulu’nda dokuzuncu sınıftan ilk gününde yeniden bağlanmadan önce çocukken karşılıklı arkadaşının Bat Mitzvah buluştu. On yıldan biraz daha uzun bir süre sonra, her iki oyuncunun da Broadway, Feldstein ile Hello, Dolly! ve Platt ile Sevgili Evan Hansen . İkisi aynı zamanda sayısız ödül töreninde birbirlerinin artıları oldular.

 

 

Nicole Kidman ve Naomi Watts

 

Uzun zamandır arkadaşlar Avustralya’daki North Sydney Girls High School’da sınıf arkadaşı oldular ve anında başarılı oldular. Kidman , 2007’de CBS’de yayınlanan The Early Show’a katıldığı sırada Watts’ın okulda kız kardeşinin erkek arkadaşıyla çıktığını ve birlikte hareket etmeden önce gençken birlikte modellik yaptıklarını açıkladı.

 

 

Ben Affleck ve Matt Damon

 

Çocukluk arkadaşları, Cambridge, Massachusetts’teki Cambridge Rindge ve Latin Okulu’na gittiler ve lisedeyken bir drama öğretmenini paylaştılar. Boston’dan ayrıldıktan sonra ikisi birden fazla filmde birlikte rol aldı ve Good Will Hunting ve The Last Duel’de ortak yazarlık yaptı.

 

 

BJ Novak ve John Krasinski

 

The Office’te birlikte oynamadan önce , oyuncular Massachusetts’teki Newton South Lisesi’ne gittiler. Aynı küçük lig beyzbol takımındayken de çocuklarla bağlantılıydılar.

 

 

 

Lupita Nyong’o ve Winston Duke

 

Ekranı paylaşmadan önce Black Panther ve Us , iki aktör bir araya Yale katıldı . Aslında, Nyong’o Duke’a oryantasyon turunu verdi. Daha da tesadüfi olarak ikili , üniversitede geçirdikleri süre boyunca The Avengers’ı birlikte gördüler.

 

 

 

Camila Mendes ve Cole Sprouse

 

Mendes, Office dergisine 2017’de , ikisi de New York Üniversitesi’ndeyken gelecekteki Riverdale kostarını gördüğünü hatırladığını söyledi . “O bir tuhaftı!” o güldü. “Kıç yanaklarına kadar uzanan çok uzun saçları vardı.”

 

Kristen Bell ve Matthew Morrison

 

The Good Place yıldızı, 2010’da Us Weekly’ye “aslında Matty Morrison ile [NYU’da] üniversiteye gittiğini ” ve hatta Glee mezunuyla “çok kısa bir süre” çıktığını söyledi .

 

 

Stanley Tucci ve Ving Rhames

 

Sessizlik yıldızı ve Görevimiz Tehlike dayanak SUNY Purchase birlikte okudu ve Tucci hatta rhames onun “Ving” adının verilmesine neden.

 

 

Taraji P. Henson ve Anthony Anderson

 

İki Hustle & Flow kostarı Sean Combs ve Marlon Wayans ile birlikte Howard Üniversitesi’nde aynı anda öğrenim gördü.

 

 

 

Owen Wilson ve Wes Anderson

 

UT Austin mezunlarından bahsetmişken, bu aktör ve yönetmen ekibi , The Royal Tenenbaums , The Grand Budapest Hotel ve diğer filmlerde işbirliği yapmadan önce üniversitede bir araya geldi 

 

 

Tommy Lee Jones ve Al Gore

 

Siyah Giyen Adamlar ilk Harvard Üniversitesi’nde bir araya gelmeleri sonrasında yıldızı ve eski başkan yardımcısı, dört yıl birlikte yaşadı. “Biz ne yaptık? Bizi havuz vurdu ve Star Trek izledik, belki sınavlarına çalışmamız gerekirken,”Jones dedi 2000 konuşmada.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku