Spor

Olcay: Şampi ne demek?


Spor

Beşiktaşlı Olcay Şahan’ın, “Beşiktaş için şampi… diyebilir miyiz?” sorusuna verdiği cevap sosyal medyayı salladı. Beşiktaş’ın milli futbolcusu Olcay Şahan, sahadan galip ayrıldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Olcay, “Galatasaray normal şartlarda beklentiler neyse onu yaptı ama futbol böyle dürüstçe oynanınca güzel oluyor. Bugün iki takım da bunu kanıtladı. Biz önümüze bakıyoruz, arkamızdakiler de hâlâ bize bakıyor” […]Beşiktaşlı Olcay Şahan’ın, “Beşiktaş için şampi… diyebilir miyiz?” sorusuna verdiği cevap sosyal medyayı salladı.

Beşiktaş’ın milli futbolcusu Olcay Şahan, sahadan galip ayrıldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Olcay, “Galatasaray normal şartlarda beklentiler neyse onu yaptı ama futbol böyle dürüstçe oynanınca güzel oluyor. Bugün iki takım da bunu kanıtladı. Biz önümüze bakıyoruz, arkamızdakiler de hâlâ bize bakıyor” dedi.

Olcay, bir gazetecinin “Beşiktaş için ‘Şampi…’ diyebilir miyiz?” sorusuna “Şampi ne demek” yanıtını verince gülüşmeler yaşandı. Olcay’ın bu cevabı Twitter’da ‘TT’ (Trend Topic) oldu.

Gomez’in golü öncesi Oğuzhan-Cenk paslaşmasının daha önemli olduğunu anlatan Olcay, “Takımda herkes işini yapıyor. Tolga ağabey, defans, orta saha işini süper yapıyor. Gomez’in işi de gol atmak. Onun için para kazanıyor. Benim işim gol attırmak ben de onun için para kazanıyorum” diye konuştu.

Maç öncesi zemine bakmak için sahaya çıkan Beşiktaşlı Olcay Şahan ile bazı Galatasaraylı taraftarlar selfie (öz çekim) yaptı. Bu görüntü sosyal medyaya yansıdıktan sonra sarı-kırmızılılar duruma tepki gösterdi.

(Milliyet)