Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

OnePlus 3 İki Farklı RAM Gücü ile Gelecek

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 OnePlus 3 İki Farklı RAM Gücü ile Gelecek
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Çinli BBK firmasının iştiraklerinden birisi olan OnePlus, Oppo‘nun fiyattan dolayı giremediği pazarlara (Hindistan gibi) daha uygun fiyatlı üst donanım telefonlar yapma amacıyla kuruldu. İlk nesil OnePlus One ile Android ekosisteminde efsane haline gelen firma yeni telefonu OnePlus 3 ile oldukça iddialı.

 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İlk nesil OnePlus sunduğu teknik özellikler ve donanım ile 650 dolarlık telefonlar ile aynı segmentte yer alırken 349 dolarlık fiyatıyla ve davetiye usulü satılmasıyla birlikte OnePlus One yaşayan efsane haline geldi.

2. nesil telefon OnePlus 2 ise dünyanın ile Type-C bağlantı noktasına ve yenilenmiş Snapdragon 810 ile gelerek Android ekosisteminin yıldızı oldu. Bu durum pek uzun sürmedi zira Snapdragon 820‘li telefonların CES 2016‘da tanıtılmasıyla birlikte hatta daha öncesinde OnePlus 2 güncelliğini yitirmişti.

 

OnePlus 3 RAM Miktarı Belli Oldu mu?

Çinli firma bu durumu değiştirmek için yeni nesil OnePlus 3 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Gelen bilgilere göre OnePlus yeni nesil telefonunda Snapdragon 820‘nin yanında 4 GB ve 6 GB RAM (Sistem Belleği) kullanacak. Buna bağlı olarak hafıza tarafında da 32 GB ve 64 GB seçeneklerine yer verilecek.

Telefonun fiyatının ise 319 dolar ile 339 dolar arasında bir fiyatlandırmaya sahip olacağı belirtilirken (4 GB modeli) tanıtımın 18 Mayıs‘ta yapılacağı belirtiliyor. Bize göre bu tanıtım bu ay sonuna doğru yapılacaktır; zira firma hiçbir reklam yapmadı ve bu onların tarzı değil…

Galaxy Note 6 Sahipleri Gear VR Kullanamayacak!
Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

 

KAYNAK : Milliyet

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap