Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Onur Hamzaoğlu için Doktorlar ve Akademisyenler Tek Yürek

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Onur Hamzaoğlu için Doktorlar ve Akademisyenler Tek Yürek
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Kocaeli Üniversite’si bünyesinde yapmış olduğu çalışmalar ile birlikte Dilovası’nda yer alan çevre felaketlerinin gün yüzüne çıkarılmasında büyük katkı sağlayan Prof. Dr. Onur Hamzaoğlu’nun ceza evinde tutuklu olmasından dolayı İstanbul Tabip Odası ve Barış Akademisyenleri Hamzaoğlu adına bir oyun sahneleyecekler. Profesörün ceza evinde kalmasını protesto edecekler.

İstanbul Tabip Odası ve Barış Akademisyenleri tarafından Genco Erkal’ın danışmanlığında ve Gülsüm Soydan’ın yönetiminde bir okuma tiyatrosu biçiminde sunulacak oyunun gösterim programına ilişkin Cağaloğlu’ndaki İstanbul Tabip Odası Binasında basın açıklaması düzenlendi. Açıklamaya İstanbul Tabip Odası Genel Sekreteri Osman Öztürk, Barış İçin Akademisyenler’den Prof. Ümit Biçer ile Yrd. Doç. Dr. Özgür Müftüoğlu ve Dr. Mustafa Sülkü katıldı. 116 gündür özgürlüğünden yoksun bırakılan Prof. Dr. Onur Hamzaoğlu’nun ilk duruşması 19 Temmuz’da görülecek.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Hepimiz Hamzaoğlu için Oynuyoruz

Prof. Dr. Ümit Biçer, daha önce sahnelemiş oldukları “Timsah” adlı oyunda Hamzaoğlu’nun da oynadığını hatırlatarak, “Hamzaoğlu’nda hepimiz için Onur Hamzaoğlu için oynuyoruz” dedi. Yrd. Doç. Dr. Özgür Müftüoğlu da Hamzaoğlu’nun bir simge olduğunu ifade etti. Son olarak konuşan Dr. Mustafa Sülkü de sahnelenecek oyunun aynı zamanda bir protesto olduğunu dile getirdi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap