Orhan Gencebay hastaneye Kaldırıldı!

Orhan Gencebay'ın covid-19 sebebiyle hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Usta sanatçının yakın çevresinden edinilen bilgiye göre ise; Gencebay'ın kalbindeki rahatsızlık nedeniyle hastanede olduğu belirtildi

0

Orhan Gencebay’ın covid-19 testinin pozitif çıktığı ve Şişli’deki özel bir hastanede tedavi altına alındığı konuşuluyor. Şubat ayında aşı olan usta sanatçının tedbir amaçlı hastanede olduğu ifade edildi. 77 yaşındaki Gencebay’ın yakın çevresinden edinilen diğer bir bilgiye göre ise; Sanatçının kalbindeki rahatsızlık sebebiyle hastanede olduğu öğrenildi.

 

 

Gencebay’ın covid-19 aşısı olurken çekilen görüntülerini hayat arkadaşı Sevim Emre paylaşmıştı.

Usta sanatçı, geride bıraktığımız ay oğlu Gökhan’ı evlendirmişti. Çırağan Sarayı’ndaki düğüne 300 davetli katılmıştı. Sanat ve iş dünyasının ünlü isimlerini bir araya getiren nikaha, iş insanı Mehmet Ali Yılmaz, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Emekli Tüm Amiral Cihat Yağcı, Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu ve TBMM Başkanı Mustafa Şentop gibi önemli isimler de yer almıştı.

 

 

YAKIN ÇEVRESİ KALP HASTALIĞI DEDİ

Usta sanatçının yakın çevresi covid-19 iddiasını yalanlarken kalp rahatsızlığı sebebiyle hastanede tedbir amaçlı kaldığını söyledi. 77 yaşındaki Gencebay şubat ayında covid-19 aşısını olmuştu.

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku