Orhan Uğurluoğlu; Erdoğan ‘Tek Bir Sayı Atsın Mesleği Bırakırım’ dedi.

Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğurluoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı basketbol oynamaya davet etti. Uğurluoğlu,' Erdoğan tek bir basket dahi atabilirse ben gazetecilik mesleğini bırakacağım' dedi.

0

Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğurluoğlu, bakanlarla basketbol oynadığı görüntüleri basına servis edilen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı basketbol oynamaya davet etti.

Orhan Uğurluoğlu; Erdoğan ‘Tek Bir Sayı Atsın Mesleği Bırakırım’

 

Erdoğan’ın, “Ben de haftada üç gün spor yapmaya gayret ediyorum. Harekette bereket vardır” sözünü hatırlatan Uğuroğlu, şunları kaydetti:

Daha fazla mesaj

Özet: Fenerbahçe Beko 74-76 Barcelona basketbol maç özeti…

ZTK maçları Bugün: 27 Ekim 2021 ZTK maçları ne zaman, hangi…

“Haberlere göre takımı 50 sayı atarken Cumhurbaşkanı Erdoğan 27 sayı attı. Muhteşem bir skor… Bende 18 sene, merhum TRT spikeri Arman Talay’ın başkanı olduğu Yenişehir takımında 1962 senesinde genç takımda başlayıp 1980 senesine kadar birinci lig de dahil uzman basketbol oynadım.

27 sayı atacak kadar başarılı bir basketbolcu ise Sayın Cumhurbaşkanına ‘hodri meydan’ diyorum. Hidayet Türkoğlu dahil millî basketbolcuları da takımına alsın. Ben de spor yazarları ya da gazetecilerden oluşan bir takım kurayım, birlikte ister tek pota ister tam saha basketbol maçı yapalım.

Erdoğan’a şunu önermek istiyorum. Onunla ‘man to man defense’ yani adam adama savunma yapacağım. Eğer Recep Tayyip Erdoğan tek bir basket dahi atabilirse ben gazetecilik mesleğini bırakacağım.”

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku