Ekonomi

Oto Kaça ile İkinci El Araç Fiyatlarını Öğrenin


Ekonomi

Bir Verikar Yazılım projesi olan OtoKaca.com, KOSGEB Ar-Ge inovasyon desteği ile güncel ikinci el araç fiyatları hakkında fikir sahibi olmak isteyen kullanıcılara ücretsiz ve üyelik gerektirmeden hizmet sunmaktadır. Verikar Yazılım, KOSGEB desteği ile 2015 yılının Kasım ayında Sakarya Üniversitesi Teknokent’te kurulmuştur. Şirketimiz ayrıca IBM Global Entrepreneur Program’ı ve Microsoft BizSpark teknoloji destekleri kapsamındadır. OtoKaca.com yardımıyla […]Bir Verikar Yazılım projesi olan OtoKaca.com, KOSGEB Ar-Ge inovasyon desteği ile güncel ikinci el araç fiyatları hakkında fikir sahibi olmak isteyen kullanıcılara ücretsiz ve üyelik gerektirmeden hizmet sunmaktadır.

Verikar Yazılım, KOSGEB desteği ile 2015 yılının Kasım ayında Sakarya Üniversitesi Teknokent’te kurulmuştur. Şirketimiz ayrıca IBM Global Entrepreneur Program’ı ve Microsoft BizSpark teknoloji destekleri kapsamındadır.

OtoKaca.com yardımıyla aracınızın veya almayı düşündüğünüz aracın Piyasa Değerini kolaylıkla öğrenebilir ve yenilikçi birçok fiyat analizlerini birkaç adımda kolaylıkla yapabilirsiniz. Konusunda tarafsız ve güvenilir bir bilgi kaynağı olan sitemizde ikinci el araç alım-satımı veya ilanların yayını yapılmamaktadır.

Siteye gitmek için tıklayın

OtoKaca.com ikinci el araç fiyatlarını analiz eden, güncel raporlar derleyerek sunan, belirlediğiniz fiyatta aracınız için satış tahminleri yapan bir web sitesidir. Sitemizde aracınızın Pazar Analizini kolaylıkla elde edip, benzer araçların fiyat ve KM aralıklarını görebilirsiniz.

OtoKaca.com analizleri ve tahmin motorları, ileri düzeyde temizlenmiş veriler üzerine çalışmaktadır. İnternetteki açık kaynaklarda bulunan oto alım satım ilanları incelenerek veriler toparlanmaktadır. Mevcut ilanlar içinden, sahibinden olanlar takip edilerek satış işleminin gerçekleşip gerçekleşmediği teyit edilmektedir.

Böylelikle satılan ve ilana çıkan piyasadaki tüm araçlar hakkında farklı analizler yapılabilmektedir. Halen otomobil, SUV ve hafif ticari araçlar üzerine hizmet verilmektedir.

Veritabanı haftada bir kaç kez güncellenerek en güncel hali kullanıcılara sunulmaktadır. Bu bakımdan güncel fiyatlar kolaylıkla oluşmaktadır.

Sitede araç piyasası hakkında genel raporlar da sunulmaktadır. En yenilikçi rapor, yıllara göre araç Fiyat-KM eğrisidir. İlgilendiğiniz Marka ve Seri aracın model yıllarına göre piyasada oluşan ortalama fiyat ve o araçların ortalama KMleri eğride açık bir şekilde gösterilmektedir.

Ayrıca en çok satılan Marka ve Serilere ait grafiklerin yanında en çok satılma başarısına sahip Marka ve Seriler de web sitesinin Raporlar sekmesi altındaki grafiklerde sunulmaktadır.

Bütçene Uygun Araçlar kısmında girdiğiniz bütçe, yakıt ve vites tercihlerinize göre piyasada en yaygın bulunan Otomobil veya SUV/Hafif Ticari serileri ayrı ayrı listelenebilmektedir. Bu listede araçların model yıl aralıkları da verilmektedir.

:: İkinci el araç satın alacağınız zaman nerelere bakıyorsunuz?