Pamukoğlu: “Zerre onuru olsaydı intihar ederdi”

0 15

Hak ve Eşitlik Partisi’nin kurucularından olan aynı zamanda bir süre genel başkan vekilliği yapıp partiden ayrılan Gürbüz, Facebook hesabından Pamukoğlu ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte o açıklama: “15 Temmuz darbe girişiminden birkaç gün sonra Osman Pamukoğlu ile telefonda görüşüyoruz. Dedi ki Hulusi Akar için, “O adamda zerre kadar onur olsa, dayar silahı şakağına intihar eder.” Doğru diyordu, ben de bunu bir vesile ile sosyal medyada paylaştım, Heparlılar bol bol beğeni koydular altına. Ve geçen hafta… Osman Pamukoğlu, Ulusal Kanal’da, sunucu soruyor, mecliste Özgür Özel – Hulusi Akar tartışmasını. Ne diyor biliyor musunuz: “Mecliste herkes herkese her şey der, ben oralara girmem”. Niye girmiyor acaba? Bir süredir AKP ve ordu konularına girmiyor, belli ki ağzına bir parmak bal çalınmış, bir beklentisi var… Ben malımı bilirim.. Balyoz ve Ergenekon konularında aldığı tutumu da bilirim, yazdım Tanış Ünlüler kitabımda….”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku