Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Paramparça 65. bölüm fragmanında neler yaşanacak?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Paramparça 65. bölüm fragmanında neler yaşanacak?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Ekranların merakla beklenen dizisi Paramparça 65. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve barış falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait ‘‘Paramparça yeni bölümüyle 9 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’da star’da!

PARAMPARÇA 65. BÖLÜM ÖZETİ

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kim vuruldu?

Dilara’nın Harun ile görüştüğünü öğrenen Cihan öfkeden deliye döner. Dilara, Cihan’ın ısrarlı aramalarına yanıt veremez çünkü, o da aynı saatlerde Candan’ın evindedir. Candan’a Ozan’dan uzak durmasını söyler ve gözdağı vermek için silahını Candan’a doğrultur. O sırada Ozan da eve gelir ve silahın ateş almasıyla olayların seyri değişir. 

Dilara hapiste!

Sırtından hançerlendiğini düşünen Cihan, Cansu’nun tüm engelleme çabalarına karşı Dilara’yı evden kovar. Dilara’ya bir darbe de Harun’dan gelir. Harun, Demir Alaz’ın kendi oğlu olmadığını söyler. Dilara için her şey gittikçe zorlaşırken, polislerler Dilara’yı almak için eve gelmiştir. Dilara çok büyük bir suçla itham edilmektedir; üstelik aleyhinde tanıklık yapacak kişi, herkesi şoke edecek bir isimdir. 

Yayın Günü: 9 Mayıs Pazartesi
Yayın Saati: 20.00

PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

O, Senin çocuğun değil! 

Harun ve Dilara yeni hayatlarına doğru yola çıkmaya hazırlanırken Maide Hanım’dan gelen bir telefon tüm dengeleri değiştirir. Maide Hanım’ın verdiği bilgiye göre, Demir Alaz, Harun’un değil Cihan’ın çocuğudur. 

İntikam için Candan’la işbirliği 

Ozan’a Harun’u sevdiğini söyleyen Dilara, işin ucunun Candan-Ozan beraberliğine kadar gideceğini aklına bile getirmez. Candan ve Ozan’ın hayli samimi pozlarla çekilmiş fotoğraflarını gören Cihan beyninden vurulmuşa döner. 

Boşanmak istiyorum!

Öte yandan Ayşe’ye her geçen gün tutkuyla bağlanan Cihan, Dilara’ya boşanmak istediğini söyler. Dilara bu durumu mutlulukla karşılarken olan olur; Cihan, Harun ile Dilara’nın hala görüştüklerini öğrenir. 

 

KAYNAK : http://www.milliyet.com.tr/paramparca-65-bolum-fragmaninda-gundem-2240972/

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap