Pi Bedava Kripto Para Paylaşımı ve Madencilik

0 43

Pi, dünya genelinde 10 milyondan fazla üyesi olan Stanford PhDs tarafınca geliştirilen yeni bir dijital para birimidir. Pi’nizi talep etmek için bu bağlantıyı https://minepi.com/acartnervom takip edin ve çağrı kodunuz olarak kullanıcı adımı (@Samirauz) kullanın.

Pi nedir?

Pi, basit insanoğlu için telefonunuzdan “mayın” yapabileceğiniz (yada kazanabileceğiniz) yeni bir kripto para birimidir. 

Kripto para birimleri, hükümetler yada bankalar yerine bir topluluk tarafınca korunan ve güvence altına alınan yeni dijital para biçimidir. Bugün, para biriminin güvenliğini sağlamaya destek olarak ve Pi’nin güvenilir ağını büyüterek Pi madenciliği yapabilir (yada kazanabilirsiniz). Bir çok kripto para biriminin (Bitcoin benzer biçimde) basit insanların kullanımı ve erişmesi oldukca zor olsa da, Pi kripto para biriminin enerjisini avucunuzun içine koyar.
Bu uygulama iyi mi çalışır? Iyi mi daha çok Pi kazanırım?

Bu uygulama, Pi’nin topluluğuna kolay katkılarda bulunarak Pi kazanmanıza olanak tanır. Ne kadar oldukca katkıda bulunursanız, o denli oldukca Pi kazanırsınız. 

Pi kazanmaya adım atmak için her 24 saatte bir giriş yapın ve madenciliği başlatmak için yıldırım düğmesine basın. Madenciliğe başladığınızda, güvenilir arkadaşlarınızı ve ailenizi topluluğa katılmaya çağrı ederek saatlik ücretinizi artırabilirsiniz. 3 günlük madencilikten sonrasında, ağın genel güvenliğine katkıda bulunan güvenlik çemberinizi oluşturarak kazancınızı daha da artırabilirsiniz. Ihmal etmeyin, ağın önceki üyeleri, kendilerinden sonrasında gelenlerden daha yüksek oranda mayın çıkarmaktadır.Pi ne vakit kıymetli olacak? Pi’yi ne vakit “gerçek” paraya dönüştürebilirim?

Pi’nin sahipleri, Pi’nin pazarından mal ve hizmet satın aldıklarında yada Pi’yi fiat para birimiyle takas ettiklerinde Pi’yi “gerçek” paraya çevirebilecekler.

Kripto para sahipleri, varlıklarını “gerçek” paraya çevirmek (yada “nakit çekmek”) için iki seçeneğe haizdir: 1) Kripto paralarıyla direkt mal ve hizmet satın almak yada 2) kriptolarını fiat para birimiyle (mesela, dolar, euro, vb.) değişiklik yapmak .) kripto para borsalarında.


1) Pi’niz ile direkt mal ve hizmet satın almak. Pi Ağı, üyelerimizin direkt Pi’yi mal ve hizmet satın almak için harcayabilecekleri bir eşler arası pazar yeri inşa ediyor. 2019’un 4. çeyreğine kadar Pi’nin uygulama içi aktarımlarını denemeye başlamayı hedefliyoruz.

2) Pi’yi kripto para birimi borsalarında fiat para birimiyle değişiklik yapmak. Pi’nin Çekirdek Ekibi, kripto para birimi borsalarının (Binance, Coinbase, Kraken vb.) Pi’yi ne vakit listelemeye karar vereceğini denetim etmez. Sadece Pi, projenin 3. Aşamasında (doğrusu Mainnet) alınıp satılabilecektir. Bu aşamada borsalar Pi’yi listelemeyi seçebilir. Ayrıca, Pi’nin çekirdek ekibi, 3. aşamaya ulaşmak için teknik yol haritamızı uygulamaya odaklandı (beyaz belgemize bakın).

Pi coin referanslı bir sistemdir. Üye olduğunuzda en büyük güvenlik çemberine dahil olmak isterseniz @samirauz kullanıcı adını referans olarak izah edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku