Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Pi Bedava Kripto Para Paylaşımı ve Madencilik

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Pi Bedava Kripto Para Paylaşımı ve Madencilik
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Pi, dünya çapında 10 milyondan fazla üyesi olan Stanford PhDs tarafından geliştirilen yeni bir dijital para birimidir. Pi’nizi talep etmek için bu bağlantıyı https://minepi.com/acartnervom takip edin ve davet kodunuz olarak kullanıcı adımı (@Samirauz) kullanın.

Pi nedir?

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Pi, sıradan insanlar için telefonunuzdan “mayın” yapabileceğiniz (veya kazanabileceğiniz) yeni bir kripto para birimidir. 

Kripto para birimleri, hükümetler veya bankalar yerine bir topluluk tarafından korunan ve güvence altına alınan yeni dijital para biçimidir. Bugün, para biriminin güvenliğini sağlamaya yardımcı olarak ve Pi’nin güvenilir ağını büyüterek Pi madenciliği yapabilir (veya kazanabilirsiniz). Çoğu kripto para biriminin (Bitcoin gibi) sıradan insanların kullanması ve erişmesi çok zor olsa da, Pi kripto para biriminin gücünü avucunuzun içine koyar.
Bu uygulama nasıl çalışır? Nasıl daha fazla Pi kazanırım?

Bu uygulama, Pi’nin topluluğuna basit katkılarda bulunarak Pi kazanmanıza olanak tanır. Ne kadar çok katkıda bulunursanız, o kadar çok Pi kazanırsınız. 

Pi kazanmaya başlamak için her 24 saatte bir giriş yapın ve madenciliği başlatmak için yıldırım düğmesine basın. Madenciliğe başladığınızda, güvenilir arkadaşlarınızı ve ailenizi topluluğa katılmaya davet ederek saatlik ücretinizi artırabilirsiniz. 3 günlük madencilikten sonra, ağın genel güvenliğine katkıda bulunan güvenlik çemberinizi oluşturarak kazancınızı daha da artırabilirsiniz. Unutmayın, ağın önceki üyeleri, kendilerinden sonra gelenlerden daha yüksek oranda mayın çıkarmaktadır.Pi ne zaman değerli olacak? Pi’yi ne zaman “gerçek” paraya dönüştürebilirim?

Pi’nin sahipleri, Pi’nin pazarından mal ve hizmet satın aldıklarında veya Pi’yi fiat para birimiyle takas ettiklerinde Pi’yi “gerçek” paraya çevirebilecekler.

Kripto para sahipleri, varlıklarını “gerçek” paraya çevirmek (veya “nakit çekmek”) için iki seçeneğe sahiptir: 1) Kripto paralarıyla doğrudan mal ve hizmet satın almak veya 2) kriptolarını fiat para birimiyle (örneğin, dolar, euro, vb.) değiştirmek .) kripto para borsalarında.


1) Pi’niz ile doğrudan mal ve hizmet satın almak. Pi Ağı, üyelerimizin doğrudan Pi’yi mal ve hizmet satın almak için harcayabilecekleri bir eşler arası pazar yeri inşa ediyor. 2019’un 4. çeyreğine kadar Pi’nin uygulama içi aktarımlarını denemeye başlamayı hedefliyoruz.

2) Pi’yi kripto para birimi borsalarında fiat para birimiyle değiştirmek. Pi’nin Çekirdek Ekibi, kripto para birimi borsalarının (Binance, Coinbase, Kraken vb.) Pi’yi ne zaman listelemeye karar vereceğini kontrol etmez. Ancak Pi, projenin 3. Aşamasında (yani Mainnet) alınıp satılabilecektir. Bu noktada borsalar Pi’yi listelemeyi seçebilir. Bu arada, Pi’nin çekirdek ekibi, 3. aşamaya ulaşmak için teknik yol haritamızı uygulamaya odaklandı (beyaz belgemize bakın).

Pi coin referanslı bir sistemdir. Üye olduğunuzda en büyük güvenlik çemberine dahil olmak isterseniz @samirauz kullanıcı adını referans olarak gösterebilirsiniz.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap