Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Putin’e tuhaf ‘Erdoğan’ sorusu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Putin’e tuhaf ‘Erdoğan’ sorusu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in siyasetten özel hayatına kadar pek çok soruya yanıt verdiği ve ilki Nisan 2001’de düzenlenen Direkt Hat programı başladı.

Sputnik Türkiye’nin haberine göre; birçok kanaldan canlı yayınlanan Direkt Hat programında, Putin’e 12 yaşındaki Vera adlı bir kız çocuğunun yönelttiği belirtilen bir soru soruldu.

12 YAŞINDAKİ VERA’NIN ‘ERDOĞAN’ SORUSU VE PUTİN’İN YANITI

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İddiaya göre; 12 yaşında Vera, Putin’e şunu sordu: “Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ukrayna Devlet Başkanı Pyotr Poroşenko aynı anda boğuluyor olsa ilk olarak kimi kurtarırdınız?”

Putin ise yanıtında “Biri boğulmaya karar vermişse, onu kurtarmak imkânsızdır. Ama isteyen herkese yardım eli uzatırız” dedi.

Putin, “Tatil için ne zaman Kırım’a gideceğini soran bir Kırımlıya, “Bunu hiç düşünmemiştim ama Kırım’a mutlaka geleceğim. Belki birkaç günlüğüne tatil için gelirim. Davetiniz için teşekkürler” yanıtını verdi.

Dün Putin’in Kırım’a atadığı Savcı Natalya Poklonskaya’nın Kırım Tatar Milli Meclisi’nin faaliyetlerini durdurduğu açıklandı.

“ÖZEL HAYATIMDAN BAHSEDERSEM PETROL FİYATLARI OYNAYABİLİR”

Putin, “Gazeteler eski eşiniz Lyudmila’nın yeniden evlendiğini yazdı. Sizin yanınızda ne zaman bir First Lady göreceğiz” sorusunu şöyle cevapladı:

“Eski eşim Lyudmila’yla ilişkim çok iyi. Hatta eskisinden çok daha iyi. Özel hayatımdan bahsetmeli miyim bilmiyorum. Zira bunu yaparsam para birimi ya da petrol fiyatlarında oynama olabilir.”
 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap