Resmi Gazete’de yayımlandı: İletişim Başkanlığı’na kritik atama!

0 16

[ad_1]

Resmi Gazete’de piyasaya çıkan kararla İletişim Başkanlığı Başkan Yardımcılığına Evren Başar atandı.

Resmi Gazetenin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla piyasaya çıkan atama kararıyla, İletişim Başkanlığında açık bulunan Başkan Yardımcılığına Evren Başar atandı.

Atamanın 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince yapıldığı açıklandı.

“CİMER’E YAZACAĞIM”

Aralık 2020’de Kahramanmaraş’ta bir karı, koronavirüs tedbirleri kapsamında maske denetimi meydana getiren polise tepki göstermişti. Polisi CİMER’e yakınma etmekle tehdit eden hanım “Zor kullanın bakalım CİMER’e yazacağım bekleyin bakalım siz, CİMER’e de yazacağım” ifadelerini kullanmıştı.

“HANIMEFENDİ BOŞUNA ZAHMET ETMESİN”

O dönem Cumhurbaşkanlığı İletişim Dairesi Başkanlığı Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı olarak vazife meydana getiren Evren Başar, hanıma toplumsal medya üstünden yanıt vermiş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

“Cemiyet sağlığını koruma adına gece gündüz vazife meydana getiren güvenlik güçlerimize destek olmalı ve maske-mesafe-temizlik kurallarına uymalıyız. Hanımefendi boşuna zahmet edip CİMER’e yazmasın.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku