Sadakatsiz 35. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D Youtube 20 Ekim Yeni Fragman

Sadakatsiz Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Sadakatsiz yeni fragman

0

Sadakatsiz 35. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Kanal D Youtube 20 Ekim Yeni Fragman İzle Sadakatsiz dizisi son bölüm fragmanı youtube izle Sadakatsiz yeni fragman Sadakatsiz 35. Bölüm neler olacak? Sadakatsiz 35. Bölüm fragmanı  izle Youtube 20 Ekim Yeni Fragman İzle. Sadakatsiz dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Sadakatsiz dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Sadakatsiz 35. Bölüm Fragmanı izle

Sadakatsiz Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Sadakatsiz Youtube Kanalı

Sadakatsiz 34. Bölüm Özeti

Asya’nın kurtardığı gizemli adam artık herkesin dikkatini çekmeye başlamıştır. Volkan da bu olayı irdeler ve Asya’yı dikkatli olması konusunda uyarır. Diğer taraftan Derin de takiptedir. Ancak Derin gördükleri karşısında şaşkınlığını gizleyemez.

Asya, geçmişini hatırlamaya çalışan esrarengiz hastasına yardım etmeye çalışırken onun pesine düşen Kadir isimli adamdan habersizdir. Volkan’ı da rahatsız eden bu durum onu dönüp dolaşıp Asya’nın peşine düşmeye iterken, yürüdüğünü herkesten saklayan Derin’in ise bu adamı görmesi ve geçmişten tanıyor olması dengeleri değiştirecek bir başlangıç olacaktır

Sadakatsiz Dizisi Aras Kimdir?

Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosuna geçen bölümde Berkay Ateş de dahil oldu. Berkay Ateş Sadakatsiz dizisine Aras rolü ile katıldı.

Berkay Ateş 19 Şubat 1987’de İstanbul’da dünyaya geldi. Berkay Ateş, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Berkay Ateş Çukur dizisindeki rolü ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı.

Berkay Ateş oynadığı dizi ve filmler

2020- (Alev Alev)
2018 – Çukur
2018 – Gülizar
2016 – İstanbul Sokakları
2016 – Anne
2015 – Abluka
2013 – Yarım Kalan Mucize

Berkay Ateş İnstagram Adresi

@atesberkay

Sadakatsiz dizisi Oyuncuları

Cansu Dere (Asya), Caner Cindoruk (Volkan), Melis Sezen (Derin) ,Burak Sergen (Haluk) ,Özge Özder (Derya), Eren Vurdem (Mert), Yeliz Kuvancı (Bahar) ,Olcay Yusufoğlu (Serap), Nazlı Bulum (Nil), Gözde Seda Altuner (Gönül), Emir Taro Tekin (Selçuk) ,Alp Akar (Ali)

Son Dakika: Son Yaz Dizisi Final Yapıyor

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm Fragmanı

Baht Oyunu 17. Bölüm Fragmanı

Ada Masalı 17. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 4. Bölüm Fragmanı

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku