Sadakatsiz Canlı İzle 34. Yeni Bölüm Kanal D Tek Parça FULL HD Donmadan Sadakatsiz İzle Youtube

0

Sadakatsiz Canlı İzle 34. Son Yeni Bölüm Kanal D Tek Parça FULL HD Donmadan Sadakatsiz İzle Youtube. Asya’nın kurtardığı gizemli adam artık herkesin dikkatini çekmeye başlamıştır. Volkan da bu olayı araştırır ve Asya’yı dikkatli olması konusunda uyarır. Öte yandan Derin onu takip eder. Ancak Derin gördükleri karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Asya, geçmişini hatırlamaya çalışan gizemli hastasına yardım etmeye çalışırken, peşinde olan Kadir adındaki adamdan habersizdir.

Volkan’ı da rahatsız eden bu durum onu arkasını dönüp Asya’nın peşine düşmeye iterken, herkesten yürüdüğünü gizleyen Derin, bu adamı gördüğünde ve bu adamı uzaktan tanıdığında hayatını değiştirecek bir başlangıç olacaktır.

Sadakatsiz Canlı İzle 34. Yeni Bölüm Kanal D

Aras’la yakından ilgilenen Asya, bu yolda önemli bir gelişmeye şahit oldu. Aras, Asya sayesinde ilk kez bir şeyi hatırladı ve düğüm yavaş yavaş çözülmeye başladı.

Hastanenin bahçesinde konuşan ikili, yakınlaşarak sarıldı. Onun hafızasını kaybettiğini anlayan kişi ise telefonda başka birisine haber verdi ve Asya’nın Aras’la yakından ilgilendiğini söyledi.

Yeni bölümü merakla beklenen Sadakatsiz’in 34. bölümü izleyicisiyle buluştu.

SADAKATSİZ KONUSU NEDİR?

Doktor Asya (Cansu Dere), kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bu durum, kocasının genç bir kadınla birkaç aydır ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak arasında tercih yapmalıdır.

SADAKATSİZ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Cansu Dere : Asya Arslan

Caner Cindoruk : Volkan Arslan

Melis Sezen : Derin Güçlü

Eren Vurdem : Mert Gelik

Yeliz Kuvancı : Bahar Gelik

Olcay Yusufoğlu : Serap Şenlik

Nazlı Bulum : Nil Tetik

Gözde Seda Altuner : Gönül Güçlü

Emir Taro Tekin : Selçuk Dağcı

Alp Akar : Ali Arslan

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku