Sadakatsiz Gönul Güçlü hamile mi, neden kilo aldı? Gözde Seda Altuner kaç kilo?

0

Sadakatsız dizisinde Gönül karakteri yeni sezona damga vurdu. Bahar ve Melih’in düğününde Gönül karakteri düğünü karıştırdı. Sadakatsiz dizisinde Gönül karakterinin ağırlığı merak konusu oldu. İzleyiciler, Sadakatsiz dizisinden Gönül’ün hamile olup olmadığını merakla öğrenmek için araştırmalar yapmaya başladı. Sadakatsiz dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Gönül Güçlü’nün Gözde Seda Altuner’in hayatı merak konusu oldu.

Dizide Derin’in annesini oynayan Gözde Seda Altuner, aslında Cansu Dere’den daha genç bir oyuncu. Sadakatsiz Gönul Güçlü hamile mi, neden kilo aldı? Gözde Seda Altuner kaç kilo, evli mi, kocası kim?

Gözde Seda Altuner kimdir?

Gözde Seda Altuner, 16 Haziran 1982’de İstanbul’da doğdu. 38 yaşındaki oyuncu ve senarist Gözde Seda Altuner, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi aldı.

Gözde Seda Altuner, oyunculuk kariyerine 2005 yılında ‘Hane Tutuklama’ adlı dizide oyunculuk yaparak kamera önünde başladı. Son olarak Kocan Kadar Konuş: Diriliş ile Celal ve Ceren filmlerinde rol almıştır. 2020 yılında Sadakatsız dizisinin kadrosuna katıldı. Yeni projelerde yer almaya devam ediyor.

“Sadakatsız” dizisinde Gönül rolünü oynayan Gözde Seda Altuner’in sosyal medyaya ve basına yansıyan bir evliliği ya da ilişkisi yok. Başarılı performansıyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran güzel oyuncu Gözde Seda Altuner 39 yaşında.

Sadakatsiz Gönül hamile mi?

Dizinin senaryosuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
GÖZDE SEDA ALTUNER BOYU VE KİLOSU KAÇ?

  • Boyu: 1.68 m.
  • Kilosu: 60 kilo
  • Burcu: İkizler
  • Göz Rengi: Kahverengi

GÖZDE SEDA ALTUNER’İN OYNADIĞI SİNEMA VE DİZİLER;

2020 – Sadakatsiz (TV Dizisi 2020)

2018 – Söz Vermiştin (Bilge)

2018 – Avlu

2018 – Street/ Cadde (Kısa Film)

2016 – Paramparça (Leyla Baltacı)

2016 – Kocan Kadar Konuş: Diriliş (Ece)

2013 – Celal ile Ceren

2011 – Cast-ı Olan mı Var (İşsiz Oyuncu, Kısa Film)

2010 – Öyle Bir Geçer Zaman ki

2009 – Çılgın Kanal (Sevcan)

2009 – Melekler ve Kumarbazlar

2008 – İş Arıyoruz (Pelin)

2007 – Hayat Kavgam

2007 – Eşref Saati (Lütfiye)

2005 – Ev Hapsi

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku