Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Sanal turlar: Avrupa’nın en güzel yerlerini ziyaret edin

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Sanal turlar: Avrupa’nın en güzel yerlerini ziyaret edin
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Seyahat planları yapmanın gittikçe zorlaştığı bir zamanda, dünyayı evden çıkmadan görebilmenin hâlâ birçok yolu var. Avrupa’nın en destansı müzeleri ve destinasyonlarından bazıları, ziyaretçilerini davet etmenin yeni yollarını buldu; evinizin rahat bir köşesinden sundukları değerli koleksiyonların ücretsiz sanal turları.  

Louvre Müzesi

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Dünyanın en büyük sanat müzesinin dijital turu gerçek deneyime oldukça benziyor: Ünlü sanat eserleri arasında dolaşırken sayısız galeri ve koridorda kaybolmamaya çalışın.

Kulla Ejfel

Paris’e sanal bir gezi sizi en ünlü yerlerden birine götürebilir. Bu ziyaret , Fransız başkentinin etkileyici bir panoramasının yanı sıra dünyanın en ünlü ve ziyaret edilen kulelerinden birinin ilginç tarihini sunuyor.

Sagrada Familia Bazilikası veya Kutsal Aile Bazilikası

UNESCO Dünya Mirası’nın bir parçası olan Sagrada Familia Bazilikası, sizi resmi web siteleri aracılığıyla tüm tesislerin tam kontrolüne ve görüntüsüne sahip olmaya davet ediyor . İçeride veya dışarıda yeri seçin, kendi seçebileceğiniz oklar ve sesler arasında gezinin.

Prado Müzesi Koleksiyonu

Madrid’in merkezinde bulunan İspanya’daki ana ulusal sanat müzesi, ziyaretçilerin devasa çevrimiçi koleksiyonlarını keşfetmelerine olanak tanır . Ek olarak, sanal ziyaretçiler resmi web sitelerinde çok sayıda eserin restorasyonu hakkında bilgi edinebilir.

Buckingham Sarayı

Bu ikonik bina ve İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in resmi konutu, kapılarını dijital ziyaretçilere açtı. Oturma odanızdan hareket etmeden Taht Odası, Muhteşem Merdivenler ve Beyaz Salon’u keşfedin .

İsviçre

Yılın farklı zamanlarında çekilmiş, İsviçre’nin en güzel yerlerinden bazılarının panoramik görüntülerinden gözlerinizi ayırmak neredeyse imkansızdır .

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap