Sanal turlar: Avrupa’nın en güzel yerlerini ziyaret edin

0

Gezi planları yapmanın gittikçe zorlaştığı bir zamanda, dünyayı evden çıkmadan görebilmenin hâlâ birçok yolu var. Avrupa’nın en destansı müzeleri ve destinasyonlarından bazıları, ziyaretçilerini çağrı etmenin yeni yollarını buldu; evinizin rahat bir köşesinden sundukları kıymetli koleksiyonların parasız sanal turları.  

Louvre Müzesi

Dünyanın en büyük sanat müzesinin dijital turu gerçek deneyime oldukça benziyor: Meşhur sanat eserleri içinde dolaşırken sayısız galeri ve koridorda kaybolmamaya çalışın.

Kulla Ejfel

Paris’e sanal bir seyahat sizi en meşhur yerlerden birine götürebilir. Bu ziyaret , Fransız başkentinin etkisi altına alan bir panoramasının yanı sıra dünyanın en meşhur ve ziyaret edilen kulelerinden birinin garip tarihini sunuyor.

Sagrada Familia Bazilikası yada Mukaddes Aile Bazilikası

UNESCO Dünya Mirası’nın bir parçası olan Sagrada Familia Bazilikası, sizi resmi web siteleri aracılığıyla tüm tesislerin tam kontrolüne ve görüntüsüne haiz olmaya çağrı ediyor . İçeride yada dışarıda yeri seçin, kendi seçebileceğiniz oklar ve sesler içinde gezinin.

Prado Müzesi Koleksiyonu

Madrid’in merkezinde bulunan İspanya’daki ana ulusal sanat müzesi, ziyaretçilerin devasa çevrimiçi koleksiyonlarını keşfetmelerine olanak tanır . Ek olarak, sanal ziyaretçiler resmi web sitelerinde fazlaca sayıda eserin restorasyonu hakkında data edinebilir.

Buckingham Sarayı

Bu ikonik bina ve İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in resmi konutu, kapılarını dijital ziyaretçilere açtı. Oturma odanızdan hareket etmeden Taht Odası, Görkemli Merdivenler ve Beyaz Salon’u keşfedin .

İsviçre

Senenin değişik zamanlarında çekilmiş, İsviçre’nin en güzel yerlerinden bazılarının panoramik görüntülerinden gözlerinizi ayırmak neredeyse imkansızdır .

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku