Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

“SEFERBERLİK İLAN ETTİM” DE BEN GİDEYİM SAVAŞAYIM ÖYLE Mİ?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 “SEFERBERLİK İLAN ETTİM” DE BEN GİDEYİM SAVAŞAYIM ÖYLE Mİ?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Sen git açılım saçılım ayağına pekaka terör örgütünü güçlendir, askeri o dönem kışlasına sok, doğudaki belediyelere kepçelerle yol kazdır bomba doldurtur sonra “olmadı bu iş kandırıldık” de, ben gideyim seferberlik ilan ettin diye savaşayım öyle mi?

Sen git Türkmenlere yardım taşıyorum ayağına adını bile doğru söylemekten korktuğun IŞID şerefsizlerine müimmat, silah, patlayıcı gönder, seçtiğin bakanın “bir kaç sinirli genç” diye kafa kesen, karı satan, çocuk s*ken herifleri besle büyüt onlar kontrolden çıksınlar sonra “seferberlik ilan ettim” de ben gideyim savaşayım öyle mi?

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Sen git fetonun dizlerinin dibinde palazlan, onun cematini kullanarak güçlen, tüm devlet kadrolarından memlekete aşık Atatürk’çü düşünceyi benimsemiş kişileri kov, her kadroya genel müdüründen, temizlikçisine kadar bu şerefsizleri yerleştir, askeri kozmik odayı suikast ayağına deşifre edip bu kansızlara ver sonra “kandırıldım Allah affetsin” diye, tut dersanelerden gelir payı alamadığın için aran bozulsun sonra bunlar senin yerleştirdiğin emir kullarıyla ülkeye savaş açsınlar bende sen seferberlik ilan ettin diye savaşayım öyle mi?

Ben savaşırım savaşmasına da, sen ülke yönetmeyi ben savaştıktan sonra da becerebileceğinden emin değilim. Hani o bi yüzdelik aptal sürünüz vardı neydi nasıl diyordun heh hatırladım “Yüzde 50 yi evlerinde zor tutuyoruz” demiştin hani. Al sana meydan sür piyonlarını savaşıyorlar mı geberiyorlar mı, öldürüyorlar mı ne yapıyorsanız yapın.Sizlerin it dalaşınıza ben karışmam.

Bu ülkeye hangi devlet olursa olsun savaş açarsa seferberlik ilan etmenize bile gerek yok, çünkü biz emirleri askerliğini garnizon kantincisi olarak yapandan değil, 3 cephede kelle koltukta, askerinin yanında savaşıp, 7 düvele diz çöktürmüş Mustafa Kemal ATATÜRK’ten alırız.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap